WEDSTRIJD
25.09.19 | 2e ronde | Luke Johnson | Anton Matusevich | 7-63, 6-4 | M25 Shrewsbury | I. hard |
STATISTIEKEN
Luke Johnson | Anton Matusevich | |
1e Service % | 43/78 (55%) | 47/74 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/43 (79%) | 34/47 (72%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/35 (49%) | 12/27 (44%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/74 (38%) | 27/78 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/152 (52%) | 73/152 (48%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 4 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Luke Johnson | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
2-1 | Anton Matusevich | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Luke Johnson | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Anton Matusevich | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Luke Johnson | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Luke Johnson | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Anton Matusevich | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Luke Johnson | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Anton Matusevich | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Luke Johnson | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Luke Johnson | 0-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-1 | Anton Matusevich | |
0-0 | ||
Luke Johnson | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Anton Matusevich | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Luke Johnson | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-4 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0 | ||
Luke Johnson | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Luke Johnson vs. Anton Matusevich - onderlinge wedstrijden
06.11.19 | 1e ronde | Anton Matusevich | Luke Johnson | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
25.09.19 | 2e ronde | Luke Johnson | Anton Matusevich | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Shrewsbury | I. hard |
02.04.19 | 1e ronde | Luke Johnson | Anton Matusevich | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Bolton | I. hard |
13.02.17 | 1e ronde van de kwal. | Anton Matusevich | Luke Johnson | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | Great Britain | I. hard |
Luke Johnson form & Anton Matusevich form
Luke Johnson - laatste wedstrijden
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
Rome Challenger - I. hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Strong Kirchheimer | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cannon Kingsley | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
12.09.22 Kwalif. | vs. Yannick Mertens | 6-4, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Virgile Le Bourjois | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Thomaz Bellucci | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
15.08.22 Kwalif. | vs. Skander Mansouri | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
26.01.22 1e ronde | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Bath - I. hard | ||||
11.01.22 1e ronde | vs. Billy Harris | 6-3, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Austin - Hard | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Philip Henning | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Harlingen - Hard | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
07.11.21 Finale | vs. Cannon Kingsley | 3-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
06.11.21 Halve finale | vs. Vasil Kirkov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.21 Kwartfinale | vs. Nico Mostardi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.11.21 2e ronde | vs. Connor Farren | 6-73, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.21 1e ronde | vs. Aidan Mayo | 6-0, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zsombor Piros | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - I. hard | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Artem Dubrivnyy | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
03.10.21 Finale | vs. Dan Added | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
02.10.21 Halve finale | vs. Arnaud Bovy | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.10.21 Kwartfinale | vs. Boris Fassbender | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.09.21 2e ronde | vs. Maxence Beauge | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.09.21 1e ronde | vs. Oscar Moraing | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Dominik Boehler | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Anton Matusevich - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Damien Wenger | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Marcello Serafini | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Fabien Salle | 7-63, 2-0, Fabien Salle - scratch | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Robert Strombachs | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Charles Broom | 4-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Gomez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Jacob Fearnley | Jacob Fearnley - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Daniel Cox | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alastair Gray | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Matteo Martineau | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Silva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Lukas Pokorny | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Alexander Blockx | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 1-0, Jacob Fearnley - scratch | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Kyle Edmund | 6-1, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ewen Lumsden | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Daniel Cox | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
28.09.23 Kwartfinale | vs. Karl Friberg | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Giles Hussey | 7-65, 2-1, Giles Hussey - scratch | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 6-74, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |