INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Luke Saville vs. Dayne Kelly - onderlinge wedstrijden
28.06.20 | 1e ronde | Luke Saville | Dayne Kelly | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
06.10.19 | Finale | Dayne Kelly | Luke Saville | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Brisbane | Hard |
12.12.18 | Kwartfinale | Luke Saville | Dayne Kelly | 7-5, 3-6, 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | Australian Open | Hard |
02.06.18 | 1e ronde van de kwal. | Dayne Kelly | Luke Saville | 6-75, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Surbiton Challenger | Grass |
05.02.18 | 1e ronde | Dayne Kelly | Luke Saville | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Launceston Challenger | Hard |
14.10.13 | Kwartfinale | Luke Saville | Dayne Kelly | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | Australia F10 | Hard |
02.02.10 | 1e ronde | Dayne Kelly | Luke Saville | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Burnie Challenger | Hard |
Luke Saville form & Dayne Kelly form
Luke Saville - laatste wedstrijden
M25 Swan - Grass | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Rio Noguchi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Tomislav Edward Papac | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Cade Birrell | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
17.03.24 Finale | vs. Alex Bolt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. James McCabe | 6-4, 6-76, 7-63 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Joshua Charlton | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Pavle Marinkov | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Jayden Court | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Li Tu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Hanyi Liu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Masamichi Imamura | 6-1, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Chase Ferguson | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Omar Jasika | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Masamichi Imamura | 5-7, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Jayden Court | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. James McCabe | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Shintaro Imai | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Hayden Jones | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Liam Draxl | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 7-67, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Taro Daniel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Blake Ellis | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Dayne Kelly - laatste wedstrijden
M25 Darwin - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Henrik Wiersholm | 4-4, - Dayne Kelly - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Isaac Becroft | 6-4, 3-6, - Dayne Kelly - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Jack Loutit | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Cihan Akay | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
Gwangju Challenger - Hard | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Daniel Masur | 7-5, 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Seon Yong Han | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-76, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sanhui Shin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Jea Moon Lee | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
16.04.23 Finale | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.04.23 Halve finale | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.04.23 Kwartfinale | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.04.23 2e ronde | vs. Patrik Rikl | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Makoto Ochi | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Singapore - Hard | ||||
09.04.23 Finale | vs. Arthur Weber | 7-5, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
08.04.23 Halve finale | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.04.23 Kwartfinale | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.04.23 2e ronde | vs. Ray Ho | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Clay | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.23 2e ronde | vs. Charlie Camus | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Clay | ||||
17.03.23 Kwartfinale | vs. Marc Polmans | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Naoki Tajima | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Jake Delaney | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
27.02.23 Kwalif. | vs. Nikola Milojevic | 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sidharth Rawat | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yunseong Chung | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Burnie Challenger - Hard | ||||
02.02.23 2e ronde | vs. James McCabe | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |