WEDSTRIJD
09.07.19 | 1e ronde | Makoto Ochi | Cing-Yang Meng | 6-0, 6-4 | M25 Qujing | I. hard |
STATISTIEKEN
Makoto Ochi | Cing-Yang Meng | |
1e Service % | 30/48 (63%) | 37/58 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/30 (73%) | 16/37 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/18 (67%) | 9/21 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/58 (57%) | 14/48 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/106 (63%) | 39/106 (37%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Makoto Ochi | 0-0 | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Cing-Yang Meng | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Makoto Ochi | 2-0 | |
0-0, 0-15 | ||
3-0 | Cing-Yang Meng | |
0-0 | ||
Makoto Ochi | 4-0 | |
0-0, 15-0 | ||
5-0 | Cing-Yang Meng | |
0-0, 15-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Makoto Ochi | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Cing-Yang Meng | |
0-0 | ||
Makoto Ochi | 2-0 | |
2-1 | Cing-Yang Meng | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Makoto Ochi | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Cing-Yang Meng | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Makoto Ochi | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-3 | Cing-Yang Meng | |
0-0, 0-15 | ||
Makoto Ochi | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Cing-Yang Meng | |
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Makoto Ochi vs. Cing-Yang Meng - onderlinge wedstrijden
09.07.19 | 1e ronde | Makoto Ochi | Cing-Yang Meng | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Qujing | I. hard |
08.12.16 | 2e ronde | Makoto Ochi | Cing-Yang Meng | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Indonesia F5 | Hard |
01.12.16 | 2e ronde | Cing-Yang Meng | Makoto Ochi | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | Indonesia F4 | Hard |
18.10.16 | 1e ronde | Makoto Ochi | Cing-Yang Meng | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Chinese Taipei | Hard |
Makoto Ochi form & Cing-Yang Meng form
Makoto Ochi - laatste wedstrijden
M25 Swan - Grass | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Shintaro Imai | 6-70, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Jesse Delaney | 6-73, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Timothy Gray | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Hanyi Liu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Li Tu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Naoki Tajima | 7-5, 4-6, 5-2, Naoki Tajima - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Moerani Bouzige | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Dane Sweeny | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Masamichi Imamura | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Marc Polmans | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Ramkumar Ramanathan | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Weber | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Jake Delaney | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louam Boivin | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Ajeet Rai | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Hanyi Liu | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Jayden Court | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Tai Sach | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Nick Chappell | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Jumpei Yamasaki | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Ajeet Rai | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Moerani Bouzige | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavle Marinkov | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Zachary Viiala | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Chase Ferguson | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Ajeet Rai | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Blake Ellis | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail |
Cing-Yang Meng - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Leonardo Borrelli | 7-5, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ties De Regt | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dzhordzho Binda | 6-2, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Saba Purtseladze | 7-610, 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Dominic Ducariu | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pranav Karthik | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Vidunov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Patrick Zahraj | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Boris Butulija | 7-63, 7-64 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Fabio Nestola | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Nicolo Consonni | 6-4, 7-69 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Mugelli | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Gabriel Bara | 6-72, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Andrea Fiorentini | 6-4, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dzhordzho Binda | 6-78, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jakub Kroslak | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Guiyang - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Zhao Zhao | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Hanyi Liu | 6-2, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Xirui Han | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Tainan - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Ching-Mou Yu | 3-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kai Shiang Yang | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hong Kit Wong | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Nahor | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
16.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chien-Hsun Lo | 6-4, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudio Renardi Lumanau | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmed Zaki | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.10.22 Kwalif. | vs. Jesse De Jager | 6-2, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
03.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Woobin Shin | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail |