INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maks Kasnikowski vs. Szymon Walkow - onderlinge wedstrijden
15.07.20 | 1e ronde | Maks Kasnikowski | Szymon Walkow | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Maks Kasnikowski form & Szymon Walkow form
Maks Kasnikowski - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Alexander Blockx | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 7-62, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Dane Sweeny | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Seong Chan Hong | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Oriol Roca Batalla | 6-75, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
02.02.24 | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Kamil Majchrzak | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
07.01.24 Finale | vs. Gastao Elias | 7-61, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.01.24 Halve finale | vs. Valentin Royer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Joao Sousa | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Joao Domingues | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Adrian Andreev | 3-6, 7-610, 6-3 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Enzo Wallart | 6-79, 6-74 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Benoit Paire | 6-3, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Lukas Klein | 7-64, 6-74, 6-76 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Federico Gaio | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Mathias Bourgue | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Michael Geerts | 5-7, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-74, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail |
Szymon Walkow - laatste wedstrijden
Rennes Challenger - I. hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Giacomini | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Barletta Challenger - Clay | ||||
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
04.10.21 Kwalif. | vs. Mats Rosenkranz | 7-61, 6-75, 6-72 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karol Drzewiecki | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
29.07.20 1e ronde | vs. Grzegorz Rudnicki | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.07.20 1e ronde | vs. Yann Wojcik | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.06.20 1e ronde | vs. Piotr Grynkowski | 7-5, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - I. hard | ||||
11.03.20 2e ronde | vs. Elias Ymer | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. Mikhail Elgin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
16.09.19 Kwalif. | vs. Jonathan Mridha | 6-4, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Sopot Challenger - Clay | ||||
29.07.19 Kwalif. | vs. Alexander Zhurbin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.19 1e ronde | vs. Peter Torebko | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 7-65, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
21.01.19 Kwalif. | vs. Marek Gengel | 4-6, 7-65, 10-6 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - I. hard | ||||
16.11.18 Kwartfinale | vs. Ondrej Krstev | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.18 2e ronde | vs. Luke Johnson | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.18 1e ronde | vs. Dominik Boehler | 6-3, 5-3, Dominik Boehler - scratch | wedstrijd detail | |
Czech Republic - Carpet | ||||
30.10.18 Kwalif. | vs. Georgii Kravchenko | 4-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Milos Vukovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
15.10.18 Kwalif. | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Christian Hirschmueller | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
13.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Charly Zick | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tashkent Challenger - Hard | ||||
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Almaty Challenger - Hard | ||||
29.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sergey Betov | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Poland F6 - Clay | ||||
12.08.18 Finale | vs. Maciej Rajski | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.08.18 Halve finale | vs. Matias Franco Descotte | 6-75, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.08.18 Kwartfinale | vs. Tyler Mercier | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |