WEDSTRIJD
13.06.19 | 3e ronde | Manuel Guinard | Rudolf Molleker | 6-4, 3-6, 7-5 | Lyon Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Manuel Guinard | Rudolf Molleker | |
1e Service % | 46/84 (55%) | 47/98 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/46 (70%) | 28/47 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 23/38 (61%) | 33/51 (65%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/98 (38%) | 29/84 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 92/182 (51%) | 90/182 (49%) |
Dubbele fouten | 8 | 5 |
Aces | 5 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Rudolf Molleker | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Manuel Guinard | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Rudolf Molleker | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Manuel Guinard | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Rudolf Molleker | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Manuel Guinard | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Rudolf Molleker | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Manuel Guinard | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-3 | Rudolf Molleker | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Manuel Guinard | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Rudolf Molleker | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Manuel Guinard | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Rudolf Molleker | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Manuel Guinard | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-3 | Rudolf Molleker | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Manuel Guinard | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-4 | Rudolf Molleker | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Manuel Guinard | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Rudolf Molleker | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Manuel Guinard | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Rudolf Molleker | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Manuel Guinard | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Rudolf Molleker | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Manuel Guinard | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Rudolf Molleker | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40, 30-40 | ||
Manuel Guinard | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Rudolf Molleker | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Manuel Guinard | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Rudolf Molleker | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Manuel Guinard | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Rudolf Molleker | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Manuel Guinard vs. Rudolf Molleker - onderlinge wedstrijden
16.07.22 | 1e ronde van de kwal. | Rudolf Molleker | Manuel Guinard | 3-6, 6-4, 7-68 | wedstrijd detail | Hamburg | Clay |
13.06.19 | 3e ronde | Manuel Guinard | Rudolf Molleker | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | Lyon Challenger | Clay |
Manuel Guinard form & Rudolf Molleker form
Manuel Guinard - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Federico Coria | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Guido Andreozzi | Guido Andreozzi - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Romano | 4-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Adrian Andreev | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Matyas Fuele | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Titouan Droguet | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Tibo Colson | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Clement Chidekh | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Nicola Kuhn | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Alexander Blockx | 6-1, 5-7, 4-1, Alexander Blockx - scratch | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
13.01.24 Finale | vs. Valentin Vacherot | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Halve finale | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwartfinale | vs. Brandon Holt | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Jason Jung | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Christian Langmo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Tristan Lamasine | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Richard Gasquet | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Luca Nardi | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Elias Ymer | 7-63, 5-7, 0-2, - Manuel Guinard - scratch | wedstrijd detail | |
Como Challenger - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Calvin Hemery | 6-74, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Martineau | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Rudolf Molleker - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Henri Squire | 3-5, - Rudolf Molleker - scratch | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ricardas Berankis | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Otto Virtanen | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Gijs Brouwer | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Jan Choinski | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Alexander Blockx | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Martin Klizan | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Raphael Collignon | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Stefano Napolitano | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Gakhov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Gabriel Diallo | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Alex Molcan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Marko Maksimovic | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Antoine Bellier | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Alibek Kachmazov | 7-5, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Dominic Stricker | 6-72, 4-1, Dominic Stricker - scratch | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Daniel Masur | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Akira Santillan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Akira Santillan | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |