WEDSTRIJD
03.09.19 | 1e ronde | Marc-Andrea Huesler | Hugo Gaston | 4-6, 7-65, 6-3 | Cassis Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Marc-Andrea Huesler | Hugo Gaston | |
1e Service % | 61/103 (59%) | 57/104 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 46/61 (75%) | 47/57 (82%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/42 (50%) | 21/47 (45%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 2/13 (15%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/104 (35%) | 36/103 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 103/207 (50%) | 104/207 (50%) |
Dubbele fouten | 9 | 2 |
Aces | 9 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Hugo Gaston | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Hugo Gaston | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 2-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Hugo Gaston | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Hugo Gaston | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
3 | ||
Marc-Andrea Huesler | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Hugo Gaston | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
3-2 | Hugo Gaston | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marc-Andrea Huesler vs. Hugo Gaston - onderlinge wedstrijden
29.10.22 | 1e ronde van de kwal. | Marc-Andrea Huesler | Hugo Gaston | 6-3, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | Paris | I. hard |
03.09.19 | 1e ronde | Marc-Andrea Huesler | Hugo Gaston | 4-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | Cassis Challenger | Hard |
Marc-Andrea Huesler form & Hugo Gaston form
Marc-Andrea Huesler - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Bernard Tomic | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 6-73, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Michael Agwi | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Radu Albot | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-5, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Tallon Griekspoor | 6-73, 6-73 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Leandro Riedi | 6-76, 6-715 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Alexander Ritschard | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Misolic | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Arthur Fils | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Otto Virtanen | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sho Shimabukuro | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Billy Harris | 4-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Francesco Passaro | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Erler | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Henri Squire | 6-3, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Mili Poljicak | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Arthur Fery | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
16.09.23 | vs. Alex De Minaur | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 6-4, 7-5, 6-70, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Winston-Salem - Hard | ||||
21.08.23 2e ronde | vs. Richard Gasquet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 6-3, 4-6, 4-0, Alexander Shevchenko - scratch | wedstrijd detail |
Hugo Gaston - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chak Lam Coleman Wong | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Matteo Berrettini | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Kudla | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
11.02.24 Kwalif. | vs. Denis Shapovalov | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thijs Boogaard | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Ugo Humbert | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Denis Shapovalov | 7-5, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Titouan Droguet | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Denis Shapovalov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 0-6, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 6-3, 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Lloyd Harris | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bu Yunchaokete | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Enzo Couacaud | 7-64, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 6-71, 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Harold Mayot | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Arthur Cazaux | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Giulio Zeppieri | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Jan-Lennard Struff | 5-7, 7-65, 7-611 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail |