WEDSTRIJD
02.12.19 | 2e ronde van de kwal. | Marc Dijkhuizen | Osmancan Soyler | 6-1, 2-0, - scratch | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Holland
01.04.96, 28 Jaar
22647 $
01.04.96, 28 Jaar
22647 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
16.08.99, 24 Jaar
16.08.99, 24 Jaar
Marc Dijkhuizen vs. Osmancan Soyler - onderlinge wedstrijden
02.12.19 | 2e ronde van de kwal. | Marc Dijkhuizen | Osmancan Soyler | 6-1, 2-0, Osmancan Soyler - scratch | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Marc Dijkhuizen form & Osmancan Soyler form
Marc Dijkhuizen - laatste wedstrijden
M15 Oldenzaal - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Zachary Eisinga | 1-5, - Marc Dijkhuizen - scratch | wedstrijd detail | |
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Caspar Schuetze | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lenn Luemkemann | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
25.08.20 1e ronde | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.19 1e ronde | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.12.19 Kwalif. | vs. Sabit Suntic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Mate Valkusz | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Gleb Blekher | 6-2, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Osmancan Soyler | 6-1, 2-0, Osmancan Soyler - scratch | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Tavilla | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Fermin Tenti | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-72, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Mateus Alves | 2-6, 7-60, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
27.08.19 Kwalif. | vs. Nicolas Uryson | 0-6, 0-3, - Marc Dijkhuizen - scratch | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luis Humberto Lopez | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Oldenzaal - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Justin Eleveld | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Agadir - Clay | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
25.07.19 2e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Alami | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Tanger - Clay | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
15.07.19 Kwalif. | vs. Amine Ahouda | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Osmancan Soyler - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Melnic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Franco Roncadelli | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jason Janis | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dax Donders | - Osmancan Soyler - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Caspar Schuetze | 3-6, 6-3, 12-14 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Simone Roncalli | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. S Mert Ozdemir | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Oleksii Krutykh | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Enes Donmezer | 7-5, 5-7, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jim Walder | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jesse Timmermans | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.01.21 1e ronde | vs. Leopold Zima | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Vasil Dimitrov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Onder Balci | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Ivanov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 1-6, 7-65, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Bora Sengul | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Antonio Mazzeo | 7-62, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Ivanov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Stoeger | 4-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rok Komac | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Marc Dijkhuizen | 1-6, 0-2, - Osmancan Soyler - scratch | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. David Chelidze | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Hermans | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emir Sendogan | Emir Sendogan - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |