WEDSTRIJD
17.06.19 | Kwalif. | Marco Bortolotti | Sem Verbeek | 6-2, 6-0 | Parma Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Marco Bortolotti | Sem Verbeek | |
1e Service % | 24/35 (69%) | 30/55 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/24 (79%) | 17/30 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/11 (82%) | 6/25 (24%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/55 (58%) | 7/35 (20%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/90 (67%) | 30/90 (33%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sem Verbeek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Marco Bortolotti | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Sem Verbeek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marco Bortolotti | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Sem Verbeek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Marco Bortolotti | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Sem Verbeek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marco Bortolotti | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Sem Verbeek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marco Bortolotti | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Sem Verbeek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marco Bortolotti | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Sem Verbeek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marco Bortolotti | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marco Bortolotti vs. Sem Verbeek - onderlinge wedstrijden
17.06.19 | Kwalif. | Marco Bortolotti | Sem Verbeek | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Parma Challenger | Clay |
Marco Bortolotti form & Sem Verbeek form
Marco Bortolotti - laatste wedstrijden
Oeiras 2 - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fabian Marozsan | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Forli 1 - I. hard | ||||
02.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aldin Setkic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Barletta Challenger - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Alvarez | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
17.08.21 1e ronde | vs. Pavel Kotov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bolzano - Clay | ||||
05.08.21 Kwartfinale | vs. Federico Arnaboldi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.08.21 2e ronde | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.08.21 1e ronde | vs. Luca Castagnola | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Biella 7 - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
11.05.21 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
23.03.21 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.03.21 Kwalif. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 7-66, 7-65 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Victor Cornea | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
16.03.21 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Gran Canaria - Clay | ||||
28.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pol Toledo Bague | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.01.21 1e ronde | vs. Adrian Andreev | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.01.21 2e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.01.21 1e ronde | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
28.11.20 Halve finale | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.11.20 Kwartfinale | vs. Pol Martin Tiffon | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.20 2e ronde | vs. Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.11.20 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 7-63, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Clay | ||||
17.11.20 1e ronde | vs. Nuno Borges | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
12.11.20 2e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 7-64, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.11.20 1e ronde | vs. Alexander Weis | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Parma Challenger - I. hard | ||||
31.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano Napolitano | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.10.20 2e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Sem Verbeek - laatste wedstrijden
St. Brieuc - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Amersfoort Challenger - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Gakhov | 6-73, 6-76 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Krumich | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
25.04.22 Kwalif. | vs. Evan Furness | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
29.06.21 1e ronde | vs. Gastao Elias | 7-67, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.06.21 Kwalif. | vs. Francisco Cabral | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
27.08.20 2e ronde | vs. Clement Geens | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Louis Wessels | 7-60, Louis Wessels - scratch | wedstrijd detail | |
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lodewijk Weststrate | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.20 Kwalif. | vs. Valentin Royer | 7-5, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Digraci | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.20 2e ronde | vs. Jannik Sinner | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Maxime Cressy | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.03.20 Kwalif. | vs. Stephane Robert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bendigo Challenger - Hard | ||||
12.01.20 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 7-67, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Michail Pervolarakis | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 Kwalif. | vs. Dennis Novikov | 6-2, 7-60 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
16.09.19 1e ronde | vs. Luke Johnson | 6-1, 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
03.09.19 2e ronde | vs. Dudi Sela | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 1e ronde | vs. Viktor Durasovic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Aptos Challenger - Hard | ||||
06.08.19 1e ronde | vs. Jannik Sinner | 6-3, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 Kwalif. | vs. Keegan Smith | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lexington Challenger - Hard | ||||
01.08.19 3e ronde | vs. Lloyd Glasspool | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.19 2e ronde | vs. Enzo Wallart | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Granby Challenger - Hard | ||||
22.07.19 1e ronde | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Amersfoort Challenger - Clay | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |