WEDSTRIJD
02.07.19 | Kwalif. | Marco De Rossi | Adrian Oetzbach | 6-2, 1-6, 10-7 | M25 Lasne | Clay |
STATISTIEKEN
Marco De Rossi | Adrian Oetzbach | |
1e Service % | 31/55 (56%) | 39/60 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/31 (61%) | 24/39 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/24 (50%) | 10/21 (48%) |
Benutte Breakpoints | 2/5 (40%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/60 (43%) | 24/55 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/115 (50%) | 58/115 (50%) |
Dubbele fouten | 5 | 3 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-0 | Adrian Oetzbach | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
Marco De Rossi | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Adrian Oetzbach | |
Marco De Rossi | 4-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Adrian Oetzbach | |
0-0 | ||
Marco De Rossi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Adrian Oetzbach | |
0-0 | ||
Marco De Rossi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Adrian Oetzbach | |
0-0 | ||
Marco De Rossi | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Adrian Oetzbach | |
0-0 | ||
Marco De Rossi | 1-4 | |
0-0, 0-30, 15-30, A-40 | ||
1-5 | Adrian Oetzbach | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
1-6 |
3 | ||
Marco De Rossi | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-3, 4-4, 5-5, 7-6 | ||
10-7 |
San Marino
27.06.97, 26 Jaar
16881 $
27.06.97, 26 Jaar
16881 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Marco De Rossi vs. Adrian Oetzbach - onderlinge wedstrijden
02.07.19 | Kwalif. | Marco De Rossi | Adrian Oetzbach | 6-2, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | M25 Lasne | Clay |
Marco De Rossi form & Adrian Oetzbach form
Marco De Rossi - laatste wedstrijden
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Francesco Forti | 7-63, 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Emanuele Bastia | 4-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Mascarini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enrico Giacomini | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Niccolo Baroni | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Cortegiani | 6-2, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Padova - Clay | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Luigi Sorrentino | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniele Minighini | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Cattolica - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Reggio - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Furlanetto | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde | vs. Andrea Bacaloni | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.04.23 Kwalif. | vs. Andrea Gola | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ritabrata Sarkar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - Carpet | ||||
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Patrick Brady | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Gregoire Gervail | 6-2, 6-73, 11-9 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clement Andrieu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Arslanbek Aitkulov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Ivan Denisov | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Demid Gorbachev | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Yan Bondarevskiy | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Artur Khairutdinov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. George Tsivadze | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Larwig | 5-7, 7-64, 13-11 | wedstrijd detail | |
12.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Wiedenmann | 7-64, 6-75, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Simon Reveniau | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.10.22 2e ronde | vs. Leo Borg | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Adrian Oetzbach - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Alen Mujakic | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Kai Lemstra | 1-6, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Yevseyev | 7-61, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Joe Tyler | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Faris Zakaryia | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Szymon Kielan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-1, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Mees Rottgering | 2-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Seydina Andre | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Glinka | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Kamil Majchrzak | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Gian Marco Moroni | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Federico Salomone | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Daniil Savelev | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Michael Agwi | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Deney Wassermann | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Kristjan Tamm | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Ali Habib | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Elgin Khoeblal | 1-6, 6-2, 6-77 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Dax Donders | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Ali Alshati | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Romain Faucon | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Elmer Moller | 4-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
04.11.23 Finale | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Halve finale | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail |