WEDSTRIJD
25.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Marco Miceli | Samuel Puskar | 6-3, 7-5 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
21.04.00, 23 Jaar
21.04.00, 23 Jaar
Marco Miceli vs. Samuel Puskar - onderlinge wedstrijden
25.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Marco Miceli | Samuel Puskar | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Marco Miceli form & Samuel Puskar form
Marco Miceli - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Sebastian Gima | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Radovan Michalik | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Daniele Minighini | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Noah Perfetti | 7-62, 0-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Enzo Rimoli | 3-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Vavassori | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Joel Schwaerzler | 7-64, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pescara - Clay | ||||
10.08.23 Kwartfinale | vs. Peter Buldorini | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 2e ronde | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Vito Antonio Darderi | 6-4, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Samuele Pieri | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Luigi Sorrentino | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Luca Tomasetto | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Filippo Speziali | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 5-7, - Marco Miceli - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rabat - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Valentin Royer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Reda Bennani | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Alex Knaff | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Alexander Lazov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
20.05.23 Kwartfinale | vs. Simon Anthony Ivanov | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.05.23 2e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Kane Bonsach Ganley | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Sergis Kyratzis | 4-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Samuel Puskar - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Markus Malaszszak | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 4-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Austin Johnson | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manos Galanakis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Alexander Frusina | 6-3, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. John Sperle | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yua Taka | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Fred Simonsson | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Vola | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Fausto Tabacco | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Igor Kudriashov | 0-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Rae | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Maxence Bertimon | 7-63, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mathys Picard | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Jan Hrazdil | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Michael Gloeckler | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Vadym Konovchuk | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mykhailo Mossur | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Vadym Ursu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Luca Fantini | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Artur Kukasian | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Vadym Konovchuk | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fabio Nestola | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Shaw | 6-4, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Bor Artnak | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Nikita Repkin | 3-6, 6-0, 10-3 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leyton Rivera | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |