WEDSTRIJD
24.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Marco Miceli | Umut Akkoyun | 6-3, 6-1 | M25 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
10.07.00, 23 Jaar
17351 $
10.07.00, 23 Jaar
17351 $
Marco Miceli vs. Umut Akkoyun - onderlinge wedstrijden
24.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Marco Miceli | Umut Akkoyun | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Antalya | Clay |
Marco Miceli form & Umut Akkoyun form
Marco Miceli - laatste wedstrijden
M15 Split - Clay | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Mili Poljicak | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
09.04.24 1e ronde | vs. Darwin Blanch | 6-75, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Sebastian Gima | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Radovan Michalik | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Daniele Minighini | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Noah Perfetti | 7-62, 0-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Enzo Rimoli | 3-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Vavassori | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Joel Schwaerzler | 7-64, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pescara - Clay | ||||
10.08.23 Kwartfinale | vs. Peter Buldorini | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 2e ronde | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Vito Antonio Darderi | 6-4, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Samuele Pieri | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Luigi Sorrentino | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Luca Tomasetto | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Filippo Speziali | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 5-7, - Marco Miceli - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rabat - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Valentin Royer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Reda Bennani | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Alex Knaff | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Alexander Lazov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
20.05.23 Kwartfinale | vs. Simon Anthony Ivanov | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.05.23 2e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Umut Akkoyun - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 5-7, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nazar Oliynykov | 6-2, 2-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Jeremy Taylor | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Edward Etty | 6-3, 3-1, Edward Etty - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Beren Tan | 7-5, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cihan Akay | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yannik Kelm | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmet Atabay | 6-3, 6-77, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jaime Caldes | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samir Mustafin | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Khotkov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Dax Donders | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniele Minighini | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Verdese | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matvey Minin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Aranzabal | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Cherepin | 5-7, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Rafael Giotis | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ruben Gospodjinacki | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amirarsalan Ghomi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.04.22 1e ronde | vs. Valentin Royer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
31.03.22 2e ronde | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.03.22 1e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Todorovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.03.22 1e ronde | vs. Uladzimir Ignatik | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |