WEDSTRIJD
17.04.19 | 2e ronde | Marcos Giron | Arthur Rinderknech | 7-5, 7-64 | Sarasota Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Marcos Giron | Arthur Rinderknech | |
1e Service % | 37/73 (51%) | 64/99 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/37 (76%) | 42/64 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/36 (50%) | 14/35 (40%) |
Benutte Breakpoints | 3/13 (23%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/99 (43%) | 27/73 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/172 (52%) | 83/172 (48%) |
Dubbele fouten | 8 | 6 |
Aces | 7 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Marcos Giron | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marcos Giron | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marcos Giron | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Marcos Giron | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marcos Giron | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marcos Giron | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marcos Giron | 1-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Marcos Giron | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marcos Giron | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marcos Giron | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Marcos Giron | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marcos Giron | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marcos Giron vs. Arthur Rinderknech - onderlinge wedstrijden
23.09.23 | 2e ronde | Arthur Rinderknech | Marcos Giron | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | Chengdu | Hard |
21.09.21 | 1e ronde | Marcos Giron | Arthur Rinderknech | 3-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | Metz | I. hard |
17.04.19 | 2e ronde | Marcos Giron | Arthur Rinderknech | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | Sarasota Challenger | Clay |
Marcos Giron form & Arthur Rinderknech form
Marcos Giron - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Dominik Koepfer | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Casper Ruud | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Taro Daniel | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Taylor Harry Fritz | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Patrick Kypson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Adrian Mannarino | 6-0, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Emilio Nava | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Dallas - I. hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Tommy Paul | 6-73, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Adrian Mannarino | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Frances Tiafoe | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Max Purcell | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Jack Draper | 4-6, 6-3, 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Lorenzo Sonego | 6-2, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Ugo Humbert | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 Kwalif. | vs. Dusan Lajovic | 7-5, 5-7, 7-64 | wedstrijd detail | |
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Koepfer | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Ugo Humbert | 3-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Ben Shelton | 7-62, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Felix Auger Aliassime | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Casper Ruud | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Yoshihito Nishioka | 7-614, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
07.10.23 2e ronde | vs. Jannik Sinner | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
30.09.23 2e ronde | vs. Dominic Thiem | 3-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Stan Wawrinka | 6-76, 7-64, 7-66 | wedstrijd detail |
Arthur Rinderknech - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-3, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Thanasi Kokkinakis | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Joris De Loore | 6-4, 3-6, 7-68 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Otto Virtanen | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Billy Harris | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Lucas Pouille | 6-78, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Hazem Naow | 6-72, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Jiri Lehecka | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Maxime Cressy | 6-76, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-76, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Pavel Kotov | 5-7, 1-6, 7-66, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. James McCabe | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Corentin Moutet | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Alexandre Muller | 6-77, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Damir Dzumhur | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
22.10.23 Kwalif. | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail |