WEDSTRIJD
27.10.14 | 1e ronde van de kwal. | Marcus Walters | Matthew Hingley | 6-3, 6-0 | Great Britain | I. hard |
STATISTIEKEN
United Kingdom
03.04.98, 26 Jaar
03.04.98, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
14.01.93, 31 Jaar
14.01.93, 31 Jaar
Marcus Walters vs. Matthew Hingley - onderlinge wedstrijden
27.10.14 | 1e ronde van de kwal. | Marcus Walters | Matthew Hingley | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Great Britain | I. hard |
Marcus Walters form & Matthew Hingley form
Marcus Walters - laatste wedstrijden
M15 Poitiers - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Daniil Glinka | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Maxence Rivet | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Stefan Cooper | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Charles Pilet | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Lannion - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Oscar Lacides | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Hamish Stewart | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Oradini | 7-5, 6-74, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Millen Hurrion | 3-6, 7-67, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Sean Hodkin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Thomas Loxley | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Gadomski | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Henry Searle | 7-62, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Valentin Royer | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Finn Bass | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Gibbens | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Lucas Poullain | 6-74, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Milos Karol | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Gunn | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Edgbaston - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Giles Hussey | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Patrick Foley | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. William Mclennaghan | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Jack Molloy | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victor Ernaelsteen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Finnian Bult | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Kalin Ivanovski | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Silva (POR) | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-74, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Jaime Faria | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |
Matthew Hingley - laatste wedstrijden
M25 Tavira - Hard | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Greece F8 - Hard | ||||
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Peyrot | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Greece F7 - Hard | ||||
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Stamatis Kapiris | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Greece F6 - Hard | ||||
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Demeroutis | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
Germany F15 - Carpet | ||||
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Benedict Moerl | 6-76, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
Germany F14 - I. hard | ||||
01.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Bastien Presuhn | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Great Britain - I. hard | ||||
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F16 - Hard | ||||
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jorge Blanco Guadalupe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Heber Adonis | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Portugal F15 - Hard | ||||
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Martim Vilela | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F17 - Hard | ||||
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ruan Du Preez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F16 - Hard | ||||
24.04.18 1e ronde | vs. Samm Butler | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F15 - Hard | ||||
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Etienne Donnet | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F1 - Hard | ||||
18.02.18 | vs. Marcus Solarz Hendriks | 6-75, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Great Britain - I. hard | ||||
11.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Brandon Murphy | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Greece F10 - Hard | ||||
20.11.17 Kwalif. | vs. Yankel Zemel | 6-76, 6-73 | wedstrijd detail | |
20.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Odysseas Menexelis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Greece F9 - Hard | ||||
13.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Mick Veldheer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Edvin Gustafsson | Edvin Gustafsson - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Greece F8 - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Rajko Mladenovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F8 - Hard | ||||
06.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jessy Kalambay | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F7 - Hard | ||||
27.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Gaston | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Greece F11 - Hard | ||||
21.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Solomatin | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.16 2e ronde van de kwal. | vs. Antun Vidak | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Great Britain - I. hard | ||||
07.11.16 2e ronde van de kwal. | vs. Alexis Canter | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Germany F16 - Carpet | ||||
24.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Guenther | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Greece F4 - Hard | ||||
11.04.16 1e ronde van de kwal. | vs. Mike Urbanija | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Greece F3 - Hard | ||||
04.04.16 1e ronde van de kwal. | vs. Matvey Khomentovskiy | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Greece F11 - Hard | ||||
09.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Matvey Khomentovskiy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Greece F10 - Hard | ||||
02.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Henrik Traskin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |