WEDSTRIJD
12.10.19 | Halve finale | Marek Gengel | Jordi Munoz-Abreu | 7-65, 6-3 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Marek Gengel | Jordi Munoz-Abreu | |
1e Service % | 42/60 (70%) | 49/80 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/42 (79%) | 30/49 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/18 (72%) | 17/31 (55%) |
Benutte Breakpoints | 2/8 (25%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/80 (41%) | 14/60 (23%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/140 (56%) | 61/140 (44%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 11 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Marek Gengel | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Jordi Munoz-Abreu | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Marek Gengel | 1-1 | |
0-0, 15-0 | ||
1-2 | Jordi Munoz-Abreu | |
0-0 | ||
Marek Gengel | 2-2 | |
2-3 | Jordi Munoz-Abreu | |
Marek Gengel | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Jordi Munoz-Abreu | |
0-0 | ||
Marek Gengel | 3-5 | |
0-0, 15-0 | ||
4-5 | Jordi Munoz-Abreu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marek Gengel | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Jordi Munoz-Abreu | |
0-0 | ||
Marek Gengel | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 2-4, 3-4, 4-4, 4-5, 5-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Marek Gengel | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
Marek Gengel | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Jordi Munoz-Abreu | |
0-0, 15-0 | ||
Marek Gengel | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Jordi Munoz-Abreu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marek Gengel | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-A[BP] | ||
5-3 | Jordi Munoz-Abreu | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marek Gengel vs. Jordi Munoz-Abreu - onderlinge wedstrijden
12.10.19 | Halve finale | Marek Gengel | Jordi Munoz-Abreu | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Marek Gengel form & Jordi Munoz-Abreu form
Marek Gengel - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Stijn Pel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ali Habib | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Kris Van Wyk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ali Habib | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Illya Beloborodko | 2-4, - Marek Gengel - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Niels Visker | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Rei Sakamoto | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Amaury Raynel | 5-7, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Alec Beckley | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Oliver Ojakaar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Federico Bondioli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Emile Hudd | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Erik Arutiunian | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Luca Giacomini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Niklas Schell | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Masamichi Imamura | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Valentin Royer | 6-72, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Pavlos Tsitsipas | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Max Benaim | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Evangelos Kypriotis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Pietro Pampanin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Jordi Munoz-Abreu - laatste wedstrijden
M25 Roda - Hard | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Noah Lopez | 7-65, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Henrique Silvestre Gomes | 6-3, 2-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Finn Tearney | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
26.11.19 1e ronde | vs. Dennis Uspensky | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.10.19 Halve finale | vs. Marek Gengel | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.19 Kwartfinale | vs. Darko Jandric | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Boris Fassbender | 6-0, 3-0, Boris Fassbender - scratch | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Paolo Dagnino | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Giorgio Ricca | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F29 - Clay | ||||
30.11.18 Kwartfinale | vs. Youssef Hossam | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.18 2e ronde | vs. Dante Gennaro | 7-67, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.18 1e ronde | vs. Anze Arh | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.11.18 Kwalif. | vs. Eric Caleguer | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Faris Zakaryia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Egypt F28 - Hard | ||||
19.11.18 Kwalif. | vs. Jesper De Jong | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lodewijk Weststrate | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Egypt F27 - Hard | ||||
15.11.18 2e ronde | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.11.18 1e ronde | vs. Cosmin Ontica | 7-67, 6-73, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.11.18 Kwalif. | vs. Anton Chekhov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Michal Mikula | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Spain F22 - Hard | ||||
08.08.18 2e ronde | vs. Evan Hoyt | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.08.18 1e ronde | vs. Boris Arias | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Gil Molero | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.08.18 Kwalif. | vs. Bruno Pujol Navarro | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Uganda F4 - Clay | ||||
21.05.18 1e ronde | vs. Tyler Lu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tunisia F14 - Hard | ||||
09.04.18 Kwalif. | vs. Riccardo Maiga | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tunisia F12 - Clay | ||||
29.03.18 2e ronde | vs. Clement Geens | 7-65, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.03.18 1e ronde | vs. Alexander Merino | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |