WEDSTRIJD
22.06.20 | 1e ronde | Marek Gengel | Matyas Cerny | 4-6, 6-3, 10-7 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Matyas Cerny | |
0-0, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Marek Gengel | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Matyas Cerny | |
Marek Gengel | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30, A-40 | ||
2-2 | Matyas Cerny | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marek Gengel | 3-2 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Matyas Cerny | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Marek Gengel | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
4-4 | Matyas Cerny | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40 | ||
Marek Gengel | 4-5 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Matyas Cerny | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A | ||
Marek Gengel | 0-1 | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
1-1 | Matyas Cerny | |
0-0, 30-0 | ||
Marek Gengel | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
3-1 | Matyas Cerny | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40, 40-40, 40-A | ||
Marek Gengel | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Matyas Cerny | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Marek Gengel | 4-3 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
5-3 | Matyas Cerny | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Marek Gengel | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Matyas Cerny | |
Marek Gengel | 3-1 | |
4-1 | Matyas Cerny | |
Marek Gengel | 4-2 | |
4-3 | Matyas Cerny | |
Marek Gengel | 5-4 | |
5-5 | Matyas Cerny | |
Marek Gengel | 6-5 | |
7-5 | Matyas Cerny | |
Marek Gengel | 8-6 | |
8-7 | Matyas Cerny | |
10-7 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
15.10.01, 22 Jaar
15.10.01, 22 Jaar
Marek Gengel vs. Matyas Cerny - onderlinge wedstrijden
22.06.20 | 1e ronde | Marek Gengel | Matyas Cerny | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Marek Gengel form & Matyas Cerny form
Marek Gengel - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Ben Jones | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Stijn Pel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ali Habib | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Kris Van Wyk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ali Habib | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Illya Beloborodko | 2-4, - Marek Gengel - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Niels Visker | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Rei Sakamoto | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Amaury Raynel | 5-7, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Alec Beckley | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Oliver Ojakaar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Federico Bondioli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Emile Hudd | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Erik Arutiunian | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Luca Giacomini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Niklas Schell | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Masamichi Imamura | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Valentin Royer | 6-72, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Pavlos Tsitsipas | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Max Benaim | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Evangelos Kypriotis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Matyas Cerny - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Vitalii Hnidets | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kornel Halmos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-3, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Guerrieri | 7-61, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Larwig | 5-7, - Matyas Cerny - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Hynek Barton | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marcel Dzielo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Piotr Siekanowicz | 6-74, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teo Masera | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Toby Alex Kodat | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Marco Moroni | 4-0, Gian Marco Moroni - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Arthur Reymond | 6-76, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Marcel Zielinski | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Hansen | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Stepan Pecak | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Akira Santillan | 1-3, - Matyas Cerny - scratch | wedstrijd detail | |
23.05.23 Kwalif. | vs. Aleksandr Braynin | 1-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dominique Graf | 4-0, Dominique Graf - scratch | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Palecek | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dylan Dietrich | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Joseph Manfred Miehe | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 6-74, 1-3, - Matyas Cerny - scratch | wedstrijd detail | |
25.04.23 Kwalif. | vs. Dominik Recek | 6-3, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail |