WEDSTRIJD
23.08.20 | 1e ronde | Marek Gengel | Teimuraz Gabashvili | 6-2, 7-61 | Prague II | Clay |
STATISTIEKEN
Marek Gengel | Teimuraz Gabashvili | |
1e Service % | 36/60 (60%) | 52/77 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/36 (78%) | 32/52 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/24 (63%) | 8/25 (32%) |
Benutte Breakpoints | 4/11 (36%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/77 (48%) | 17/60 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/137 (58%) | 57/137 (42%) |
Dubbele fouten | 2 | 13 |
Aces | 11 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15 | ||
Marek Gengel | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marek Gengel | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Marek Gengel | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Marek Gengel | 5-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Marek Gengel | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Marek Gengel | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marek Gengel | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Marek Gengel | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Marek Gengel | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-5 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Marek Gengel | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-6 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marek Gengel vs. Teimuraz Gabashvili - onderlinge wedstrijden
23.08.20 | 1e ronde | Marek Gengel | Teimuraz Gabashvili | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | Prague II | Clay |
Marek Gengel form & Teimuraz Gabashvili form
Marek Gengel - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Ben Jones | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Stijn Pel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ali Habib | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Kris Van Wyk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ali Habib | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Illya Beloborodko | 2-4, - Marek Gengel - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Niels Visker | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Rei Sakamoto | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Amaury Raynel | 5-7, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Alec Beckley | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Oliver Ojakaar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Federico Bondioli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Emile Hudd | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Erik Arutiunian | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Luca Giacomini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Niklas Schell | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Masamichi Imamura | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Valentin Royer | 6-72, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Pavlos Tsitsipas | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Max Benaim | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Evangelos Kypriotis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Teimuraz Gabashvili - laatste wedstrijden
M25 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joaquin Bianchi | - Teimuraz Gabashvili - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivo Vercik | - Teimuraz Gabashvili - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Filippo Giovannini | 1-2, - Teimuraz Gabashvili - scratch | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Hartig | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Philip Henning | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Maksim Shin | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-79, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Noah Lopez | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-0, 3-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Mszyca | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |