WEDSTRIJD
19.11.17 | Finale | Marek Jaloviec | Marvin Moeller | 7-64, 6-2 | Czech Republic | I. hard |
STATISTIEKEN
Marek Jaloviec | Marvin Moeller | |
1e Service % | 35/62 (56%) | 45/70 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/35 (63%) | 27/45 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/27 (70%) | 11/25 (44%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/70 (46%) | 21/62 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/132 (55%) | 59/132 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 6 |
Aces | 6 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marek Jaloviec vs. Marvin Moeller - onderlinge wedstrijden
19.11.17 | Finale | Marek Jaloviec | Marvin Moeller | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | Czech Republic | I. hard |
Marek Jaloviec form & Marvin Moeller form
Marek Jaloviec - laatste wedstrijden
Noumea Challenger - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Jan Hrazdil | 6-3, 6-72, 8-10 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tymur Bieldiugin | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Radim Paral | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Ricany - Clay | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Peter Heller | 4-6, 0-3, - Marek Jaloviec - scratch | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
03.06.19 1e ronde | vs. Pavel Nejedly | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
29.05.19 1e ronde | vs. Artur Shakhnubaryan | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 6-2, 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.05.19 Kwartfinale | vs. Edan Leshem | 7-5, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.19 2e ronde | vs. Gabriel Donev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.05.19 1e ronde | vs. Michail Pervolarakis | 6-73, 7-64, Michail Pervolarakis - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Michail Pervolarakis | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.04.19 2e ronde | vs. Jakub Paul | 6-1, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.04.19 1e ronde | vs. Nino Portales | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.04.19 Kwartfinale | vs. Youssef Hossam | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.04.19 2e ronde | vs. Maxime Pauwels | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.04.19 1e ronde | vs. Joao Pedro Sorgi | 5-7, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.03.19 2e ronde | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.19 1e ronde | vs. Maxime Tchoutakian | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Oslo - I. hard | ||||
07.03.19 2e ronde | vs. Dan Added | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.03.19 1e ronde | vs. Linus Frost | 6-2, 2-1, Linus Frost - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Oberentfelden - Carpet | ||||
06.02.19 1e ronde | vs. Andrew Watson | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.19 Kwalif. | vs. Mirko Martinez | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hendrik Jebens | 6-2, 7-60 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Torben Steinorth | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Poland F8 - Clay | ||||
23.08.18 2e ronde | vs. Joao Pedro Sorgi | 6-4, 5-7, 0-3, - Marek Jaloviec - scratch | wedstrijd detail | |
21.08.18 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Poland F7 - Clay | ||||
16.08.18 2e ronde | vs. Joao Pedro Sorgi | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.08.18 1e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Pullach Challenger - Clay | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. George Von Massow | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |
Marvin Moeller - laatste wedstrijden
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Filip Krajinovic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Daniel Cox | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Poljak | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Martin Klizan | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tibo Colson | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Marius Copil | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. David Goffin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Hazem Naow | 7-60, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Tibo Colson | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Alec Deckers | Alec Deckers - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Michael Shaw | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Finn Bass | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Kyle Edmund | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Akira Santillan | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Norbert Gombos | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Alexis Gautier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Axel Garcian | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Mae Malige | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Alec Deckers | 6-4, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Marlon Vankan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Mark Wallner | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Ronan Joncour | 4-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Vit Kopriva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |