WEDSTRIJD
22.10.19 | Kwalif. | Marek Semjan | Leopold Zima | 6-2, 2-6, 10-7 | M15 Doha | Hard |
STATISTIEKEN
Marek Semjan | Leopold Zima | |
1e Service % | 60/77 (78%) | 28/52 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/60 (58%) | 20/28 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/17 (53%) | 11/24 (46%) |
Benutte Breakpoints | 2/3 (67%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/52 (40%) | 33/77 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/129 (50%) | 64/129 (50%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Marek Semjan | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15 | ||
Marek Semjan | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marek Semjan | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Marek Semjan | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Leopold Zima | |
0-0, 0-30 | ||
Marek Semjan | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Leopold Zima | |
Marek Semjan | 1-2 | |
1-3 | Leopold Zima | |
Marek Semjan | 1-4 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
2-4 | Leopold Zima | |
0-0 | ||
Marek Semjan | 2-5 | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Leopold Zima | |
0-0, 1-1, 1-2, 4-3, 5-5, 6-5, 6-7, 7-7 | ||
10-7 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marek Semjan vs. Leopold Zima - onderlinge wedstrijden
22.10.19 | Kwalif. | Marek Semjan | Leopold Zima | 6-2, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | M15 Doha | Hard |
26.10.15 | 2e ronde van de kwal. | Marek Semjan | Leopold Zima | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Germany F18 | Carpet |
Marek Semjan form & Leopold Zima form
Marek Semjan - laatste wedstrijden
M15 Bratislava - Clay | ||||
24.08.21 Kwalif. | vs. Janos Fekete | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Katuch | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eric Morris | 7-65, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Trnava - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Recek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 1-3, - Marek Semjan - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Leopold Zima | 6-2, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anurag Agarwal | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Cheraag Bajwa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Dimitriy Voronin | 5-7, 0-3, - Marek Semjan - scratch | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Michal Selecky | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Wels - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Martins Podzus | 0-1, - Marek Semjan - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Piestany - Clay | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Petr Nouza | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Zdenek Derkas | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Telfs - Clay | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Lenny Hampel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Roger Rogowski | 2-6, - Marek Semjan - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Balatonalmadi - Clay | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Gabor Borsos | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.06.19 Kwalif. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Dellavedova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Gyula - Clay | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. Martins Rocens | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Piestany - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
25.04.19 2e ronde | vs. Franco Emanuel Egea | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.19 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.04.19 Kwalif. | vs. Boris Fassbender | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
26.03.19 Kwalif. | vs. Jakob Aichhorn | 1-4, - Marek Semjan - scratch | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Gloeckler | 7-64, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
13.03.19 2e ronde | vs. Michiel De Krom | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Leopold Zima - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Mujakic | 6-1, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Keegan Smith | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Lopez | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 6-77, 10-8 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Florian Broska | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-73, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. John Echeverria | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Henrique Rocha | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiago Boschmans | 4-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-73, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 6-72, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Philippe Renard | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Cortez | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |