WEDSTRIJD
21.06.16 | 1e ronde | Mariano Kestelboim | Victor Crivoi | 1-0, - scratch | Romania F7 | Clay |
STATISTIEKEN
Mariano Kestelboim | Victor Crivoi | |
Totaal aantal gewonnen punten | 5/8 (63%) | 3/8 (38%) |
Dubbele fouten | ||
Aces |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mariano Kestelboim vs. Victor Crivoi - onderlinge wedstrijden
21.06.16 | 1e ronde | Mariano Kestelboim | Victor Crivoi | 1-0, Victor Crivoi - scratch | wedstrijd detail | Romania F7 | Clay |
14.06.16 | 1e ronde | Victor Crivoi | Mariano Kestelboim | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | Romania F6 | Clay |
Mariano Kestelboim form & Victor Crivoi form
Mariano Kestelboim - laatste wedstrijden
Asuncion Challenger - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 5-7, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Mena | 7-62, 3-0, Facundo Mena - scratch | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Gerard Campana Lee | 6-72, 6-1, 5-2, Gerard Campana Lee - scratch | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Sonaglia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
26.02.24 Finale | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enrique Bogo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Valentin Vacherot | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Wilson Leite | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Bancalari | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
03.11.23 2e ronde | vs. Lautaro Midon | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Fermin Tenti | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Bruno Kuzuhara | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Igor Gimenez | 6-2, 4-0, Igor Gimenez - scratch | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Mateo Del Pino | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Victor Crivoi - laatste wedstrijden
M15 Curtea - Clay | ||||
16.09.20 1e ronde | vs. Nicolae Frunza | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
07.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Titouan Droguet | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Brasov - Clay | ||||
11.09.19 2e ronde | vs. Nicholas David Ionel | - Victor Crivoi - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.19 Kwalif. | vs. Vladimir Filip | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luca George Tatomir | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Tomas Lipovsek Puches | 7-5, 5-5, - Victor Crivoi - scratch | wedstrijd detail | |
21.05.19 Kwalif. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 6-4, 0-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Romania F8 - Clay | ||||
08.08.18 1e ronde | vs. Vlad Victor Cornea | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.18 Kwalif. | vs. Jackson Varney | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Cosmin Ontica | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Romania F1 - Clay | ||||
23.05.18 1e ronde | vs. Bogdan Ionut Apostol | 3-6, 7-66, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.05.18 Kwalif. | vs. Eugen Durnescu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Damian | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Romania F7 - Clay | ||||
21.06.16 1e ronde | vs. Mariano Kestelboim | 0-1, - Victor Crivoi - scratch | wedstrijd detail | |
Romania F6 - Clay | ||||
17.06.16 Kwartfinale | vs. Andre Gaspar Murta | 0-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.06.16 2e ronde | vs. Roberto Marcora | 7-5, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.06.16 1e ronde | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
Romania F5 - Clay | ||||
08.06.16 1e ronde | vs. David Pichler | 5-7, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
Romania F4 - Clay | ||||
24.05.16 1e ronde | vs. Marius Copil | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Romania F3 - Clay | ||||
21.05.16 Halve finale | vs. Dragos Dima | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.05.16 Kwartfinale | vs. Vasile Antonescu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.05.16 2e ronde | vs. Maxim Dubarenco | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.05.16 1e ronde | vs. Sorin Andrei Iordache | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
25.09.15 Kwartfinale | vs. Pere Riba | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |