Morocco
10.08.00, 23 Jaar
10.08.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Yassir Kilani vs. Mariano Kestelboim - onderlinge wedstrijden
19.03.19 | 1e ronde | Mariano Kestelboim | Yassir Kilani | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Yassir Kilani form & Mariano Kestelboim form
Yassir Kilani - laatste wedstrijden
Mariano Kestelboim - laatste wedstrijden
Asuncion Challenger - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 5-7, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Mena | 7-62, 3-0, Facundo Mena - scratch | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Gerard Campana Lee | 6-72, 6-1, 5-2, Gerard Campana Lee - scratch | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Sonaglia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
26.02.24 Finale | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enrique Bogo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Valentin Vacherot | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Wilson Leite | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Bancalari | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
03.11.23 2e ronde | vs. Lautaro Midon | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Fermin Tenti | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Bruno Kuzuhara | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Igor Gimenez | 6-2, 4-0, Igor Gimenez - scratch | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Mateo Del Pino | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |