WEDSTRIJD
20.10.19 | 2e ronde van de kwal. | Mariano Silberstein | Tim Handel | 6-3, 0-6, 10-8 | M15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Argentina
30.04.00, 23 Jaar
30.04.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Mariano Silberstein vs. Tim Handel - onderlinge wedstrijden
20.10.19 | 2e ronde van de kwal. | Mariano Silberstein | Tim Handel | 6-3, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Cancun | Hard |
08.10.19 | Kwalif. | Tim Handel | Mariano Silberstein | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Cancun | Hard |
Mariano Silberstein form & Tim Handel form
Mariano Silberstein - laatste wedstrijden
M15 Cancun - Hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Chad Kissell | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cordoba - Clay | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Vinas | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
21.10.19 Kwalif. | vs. Siddhant Banthia | 6-3, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Atwater | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Tim Handel | 6-3, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Kevin Major | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Fnu Nidunjianzan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Tim Handel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Gregorio Cordonnier | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Chamdani | 6-2, 2-1, Adrian Chamdani - scratch | wedstrijd detail | |
Argentina F9 - Clay | ||||
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Cundom | 6-76, 6-73 | wedstrijd detail | |
Argentina F6 - Clay | ||||
16.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Boruch Skierkier | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Argentina F3 - Clay | ||||
26.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin L. Ambrosio | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Tim Handel - laatste wedstrijden
M25 Saint - I. hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Alibek Kachmazov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Samuel Brosset | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Tristan Berard | 6-2, 7-611 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Nino Serdarusic | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Emilien Voisin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Louroi Martinez | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Mika Lipp | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Tennys Sandgren | 7-66, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Andre Ilagan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Matias Soto | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. James Tracy | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Jacob Fearnley | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Amaury Raynel | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Jay Clarke | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-0, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Stefan Popovic | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Calin Manda | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Stefan Popovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Deney Wassermann | 3-6, 7-610, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marius Copil | 4-6, 6-712 | wedstrijd detail |