WEDSTRIJD
08.06.12 | 2e ronde | Marinko Matosevic | Illya Marchenko | 7-65, 7-64 | Nottingham Challenger | Grass |
STATISTIEKEN
Marinko Matosevic | Illya Marchenko | |
1e Service % | 57/83 (69%) | 63/103 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 45/57 (79%) | 44/63 (70%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/26 (46%) | 20/40 (50%) |
Benutte Breakpoints | 1/8 (13%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/103 (38%) | 26/83 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 96/186 (52%) | 90/186 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces | 7 | 12 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marinko Matosevic vs. Illya Marchenko - onderlinge wedstrijden
28.07.14 | 1e ronde | Marinko Matosevic | Illya Marchenko | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | Washington | Hard |
16.06.12 | 2e ronde van de kwal. | Marinko Matosevic | Illya Marchenko | 3-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | Eastbourne | Grass |
08.06.12 | 2e ronde | Marinko Matosevic | Illya Marchenko | 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | Nottingham Challenger | Grass |
09.03.10 | 1e ronde van de kwal. | Marinko Matosevic | Illya Marchenko | 6-70, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | Indian Wells | Hard |
Marinko Matosevic form & Illya Marchenko form
Marinko Matosevic - laatste wedstrijden
Indian Wells - Hard | ||||
25.02.18 Kwalif. | vs. Christian Harrison | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Bambridge | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Morelos Challenger - Hard | ||||
19.02.18 1e ronde | vs. Cristian Garin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Launceston Challenger - Hard | ||||
07.02.18 2e ronde | vs. Alexander Sarkissian | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.18 1e ronde | vs. Brydan Klein | 6-4, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.02.18 Kwalif. | vs. Renta Tokuda | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ken Onishi | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Burnie Challenger - Hard | ||||
27.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Zhurbin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dennis Novikov | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
05.01.18 Kwartfinale | vs. Brayden Schnur | 7-64, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
03.01.18 2e ronde | vs. Tobias Kamke | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.01.18 1e ronde | vs. Daniil Medvedev | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.01.18 Kwalif. | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.12.17 2e ronde van de kwal. | vs. Harry Bourchier | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nathan Eshmade | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
23.11.17 2e ronde | vs. Matthew Ebden | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.17 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.17 Kwalif. | vs. Pol Wattanakul | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Vadym Ursu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nutdanai Sincharoenwattana | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
07.11.17 1e ronde | vs. Stephane Robert | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.17 Kwalif. | vs. Makoto Ochi | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. James Kent Trotter | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Mochizuki | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shenzhen Challenger - Hard | ||||
31.10.17 1e ronde | vs. Jason Jung | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.10.17 Kwalif. | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Yuanfeng Li | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ho Chi - Hard | ||||
26.10.17 2e ronde | vs. Mikhail Youzhny | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.17 1e ronde | vs. Linh Giang Trinh | 4-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ningboo Challenger - Hard | ||||
19.10.17 2e ronde | vs. Taro Daniel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Illya Marchenko - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Cem Ilkel | 6-76, 6-72 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yannik Steinegger | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dallas - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Tennys Sandgren | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brandon Holt | 7-63, 6-74, 7-61 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
05.11.23 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Giustino | 7-60, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 7-63, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Borrelli | 6-2, 7-60 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Luca Giacomini | 6-4, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Dennis Novak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Billy Harris | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Adam Walton | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Altug Celikbilek | 6-4, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Joris De Loore | 3-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Norbert Gombos | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Dennis Novak | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Kacper Zuk | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-72, 6-73 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Tennys Sandgren | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Toby Samuel | 5-7, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Enzo Couacaud | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail |