WEDSTRIJD
01.08.19 | 2e ronde | Marko Miladinovic | Vadym Ursu | 6-0, 4-2, - scratch | M15 Novi | Clay |
STATISTIEKEN
Marko Miladinovic | Vadym Ursu | |
1e Service % | 18/34 (53%) | 19/40 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/18 (83%) | 11/19 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/16 (81%) | 6/21 (29%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/40 (58%) | 6/34 (18%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 51/74 (69%) | 23/74 (31%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
3-0 | Vadym Ursu | |
0-0 | ||
Marko Miladinovic | 4-0 | |
5-0 | Vadym Ursu | |
6-0 |
2 | ||
0-0 | Vadym Ursu | |
Marko Miladinovic | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Marko Miladinovic | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Vadym Ursu | |
0-0, 15-0, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Marko Miladinovic | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Vadym Ursu | |
0-0, 15-15 | ||
Marko Miladinovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 |
3 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marko Miladinovic vs. Vadym Ursu - onderlinge wedstrijden
01.08.19 | 2e ronde | Marko Miladinovic | Vadym Ursu | 6-0, 4-2, Vadym Ursu - scratch | wedstrijd detail | M15 Novi | Clay |
Marko Miladinovic form & Vadym Ursu form
Marko Miladinovic - laatste wedstrijden
M15 Belgrade - Clay | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksa Mardjonovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Khazime | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Veljko Krstic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Roggero | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
26.07.22 Kwalif. | vs. Petr Nesterov | 6-74, 6-76 | wedstrijd detail | |
25.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dejan Katic | Dejan Katic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
04.08.21 1e ronde | vs. Tadeas Paroulek | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
29.07.21 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.07.21 1e ronde | vs. Lazar Milicevic | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
07.07.21 1e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Belgrade - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
09.06.21 1e ronde | vs. Ronan Joncour | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Oscar Moraing | 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
13.05.21 1e ronde | vs. Peter Fajta | 7-5, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Belgrade - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Belgrade Challenger - Clay | ||||
12.04.21 1e ronde | vs. Taro Daniel | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.03.21 1e ronde | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.03.21 1e ronde | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.02.21 2e ronde | vs. Marek Gengel | - | wedstrijd detail | |
10.02.21 1e ronde | vs. Jack Pinnington Jones | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.02.21 Kwalif. | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anirudh Chandrasekar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Seita Watanabe | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.02.21 2e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 7-65, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.02.21 1e ronde | vs. Martins Podzus | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.02.21 Kwalif. | vs. Jack Gibbens | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ken Onishi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Francesco Passaro | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.11.20 2e ronde | vs. Alessandro Bega | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail |
Vadym Ursu - laatste wedstrijden
M25 Sharm - Hard | ||||
13.04.24 Halve finale | vs. Mohamed Safwat | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.04.24 Kwartfinale | vs. Matej Vocel | 6-3, Matej Vocel - scratch | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Evgeny Philippov | 7-5, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Ilia Simakin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
03.04.24 1e ronde | vs. Maxim Mrva | 4-6, 2-5, - Vadym Ursu - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
31.03.24 Finale | vs. Giles Hussey | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.03.24 Halve finale | vs. Marek Gengel | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.03.24 Kwartfinale | vs. Millen Hurrion | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Illya Beloborodko | 2-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Luca Preda | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.03.24 Finale | vs. Kris Van Wyk | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Yurii Dzhavakian | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Sander Jong | 6-2, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Alessandro Coccioli | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Kris Van Wyk | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Amr Elsayed | 6-78, 6-2, 3-0, Amr Elsayed - scratch | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Joshua Sheehy | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Cedric Stanke | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alessandro Coccioli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Philip Henning | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Zhenxiong Dong | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Bernard Tomic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-63, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. S D Prajwal Dev | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manish Sureshkumar | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Jaime Faria | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |