Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
16.02.00, 24 Jaar
16.02.00, 24 Jaar
Markus Eriksson vs. Evzen Holis - onderlinge wedstrijden
29.05.19 | 1e ronde | Markus Eriksson | Evzen Holis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Gyula | Clay |
Markus Eriksson form & Evzen Holis form
Markus Eriksson - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
06.11.21 Halve finale | vs. Ryan James Storrie | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.11.21 Kwartfinale | vs. Jonas Trinker | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.11.21 2e ronde | vs. Ioannis Stamoulos | 6-0, 2-0, Ioannis Stamoulos - scratch | wedstrijd detail | |
03.11.21 1e ronde | vs. William Ma | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Hamburg - I. hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Kai Wehnelt | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
28.09.21 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Jonkoping - I. hard | ||||
20.09.21 1e ronde | vs. Valentin Royer | 7-64, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lodz - Clay | ||||
19.08.21 2e ronde | vs. Wojciech Marek | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.08.21 1e ronde | vs. Karlis Ozolins | 7-62, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Gdynia - Clay | ||||
11.08.21 1e ronde | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Frederiksberg - Clay | ||||
08.08.21 Finale | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.08.21 Halve finale | vs. August Holmgren | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.08.21 Kwartfinale | vs. Vasil Kirkov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.08.21 2e ronde | vs. Nikola Slavic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.08.21 1e ronde | vs. George Loffhagen | 6-77, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Bobrov | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Fabbiano | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bourg - Clay | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. Clement Tabur | 6-74, 6-76 | wedstrijd detail | |
30.06.21 1e ronde | vs. Alexandre Aubriot | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Montauban - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Nathan Seateun | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Grasse - Clay | ||||
17.06.21 2e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 1e ronde | vs. Dan Added | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Antonin Bolardt | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Hasan Ibrahim | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
18.05.21 1e ronde | vs. Uladzimir Ignatik | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Patrik Rikl | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
21.04.21 1e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Meerbusch - Clay | ||||
15.04.21 2e ronde | vs. Milan Welte | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Evzen Holis - laatste wedstrijden
M15 Milovice - I. hard | ||||
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Frane Nincevic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Opava - Carpet | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Hajek | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Antonin Bolardt | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Baja - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Vrba | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wels - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Michnev | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kramsach - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nir Vodavoz | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.07.19 Kwalif. | vs. Kai Lemstra | 3-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Lasne - Clay | ||||
02.07.19 Kwalif. | vs. Roy De Valk | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elliott Farmer | 6-2, 3-0, Elliott Farmer - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Gyula - Clay | ||||
29.05.19 1e ronde | vs. Markus Eriksson | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.05.19 Kwalif. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matyas Metyko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Piestany - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Filip Duda | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.05.19 Kwalif. | vs. Johannes Bangratz | 6-4, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Pjontek | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - I. hard | ||||
29.11.18 2e ronde | vs. Jiri Jenicek | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.18 1e ronde | vs. Dominik Boehler | 2-0, Dominik Boehler - scratch | wedstrijd detail | |
Czech Republic - I. hard | ||||
05.11.18 Kwalif. | vs. Ondrej Krstev | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Kadora | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - Carpet | ||||
29.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Karol Drzewiecki | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - Carpet | ||||
22.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Mikula | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |