WEDSTRIJD
10.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Martin Borisiouk | Yerassyl Murat | 6-4, 6-4 | M25 Aktobe | I. hard |
STATISTIEKEN
Belarus
04.07.00, 23 Jaar
14097 $
04.07.00, 23 Jaar
14097 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Kazakhstan
16.12.01, 22 Jaar
16.12.01, 22 Jaar
Martin Borisiouk vs. Yerassyl Murat - onderlinge wedstrijden
10.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Martin Borisiouk | Yerassyl Murat | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Aktobe | I. hard |
Martin Borisiouk form & Yerassyl Murat form
Martin Borisiouk - laatste wedstrijden
M15 Winston - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Pedro Rodenas | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Alexander Razeghi | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Nicholas Heng | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ernesto Requena Leigue | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Christopher Bulus | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Semen Pankin | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Cengiz Aksu | 6-3, 6-74, 11-13 | wedstrijd detail | |
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Constantin Radu | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mehdi Benchakroun | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-3, 6-70, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mehdi Benchakroun | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Marsel Ilhan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kai Cowcher | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Enzo Wallart | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Saveliy Ivanov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Marsel Ilhan | 3-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Casper Nicolle | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oliver Tarvet | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Davi Savi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kalman L. Boyd | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karam Hatamleh | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shu Matsuoka | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Paganetti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Jadoun | 7-65, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Brett Winters | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Hady Habib | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Martim Simoes | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Phoenix Weir | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linghao Zhang | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Calabasas - Hard | ||||
23.03.23 Kwalif. | vs. Maciej Rajski | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail |
Yerassyl Murat - laatste wedstrijden
M25 Nur - I. hard | ||||
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Bar Biryukov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Klim Kozyrev | 6-3, 0-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - Hard | ||||
06.07.21 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-713, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
25.05.21 1e ronde | vs. Ivan Liutarevich | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Antonio Campo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
05.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bulat Galiev | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Nur - I. hard | ||||
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yaraslav Shyla | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nur - I. hard | ||||
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Arnaldi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
17.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Borisiouk | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Almaty - Hard | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Artsiom Cherkasau | 7-65, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonid Sheyngezikht | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Ust - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Radus | 6-4, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Almaty - Hard | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F8 - Clay | ||||
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F7 - Clay | ||||
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Dubinsky | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dmitry Bezborodov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F6 - Clay | ||||
09.09.18 Kwalif. | vs. Maikel Borg | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Zharkov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F5 - Clay | ||||
23.04.18 Kwalif. | vs. Timur Khabibulin | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Yusei Fukuoka | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Fariduni Hamid | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F4 - Clay | ||||
16.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Bulat Galiev | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Arpit Sharma | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F3 - Clay | ||||
08.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F5 - Clay | ||||
24.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Dinic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F4 - Clay | ||||
17.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Daniiar Duldaev | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F3 - Clay | ||||
10.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Valentsev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |