WEDSTRIJD
11.09.19 | 1e ronde | Martin Dimitrov | Francesco Bessire | 6-3, 6-3 | M15 Varna | Clay |
STATISTIEKEN
Bulgaria
10.03.97, 27 Jaar
10.03.97, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
21.02.94, 30 Jaar
12000 $
21.02.94, 30 Jaar
12000 $
Martin Dimitrov vs. Francesco Bessire - onderlinge wedstrijden
11.09.19 | 1e ronde | Martin Dimitrov | Francesco Bessire | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Varna | Clay |
Martin Dimitrov form & Francesco Bessire form
Martin Dimitrov - laatste wedstrijden
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Nikola Kolyachev | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carlo Cataldi | 7-5, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Alexander Vasilev | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
04.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Jotovski | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Plamen Milushev | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Compagnucci | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dragos Petre Popeanga | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
06.10.21 1e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.21 Kwalif. | vs. Vlad Stoica | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Dragomirov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Calin Manda | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.09.21 Kwalif. | vs. Luboslav Ivanchev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Radoslav Shandarov | 6-75, 6-2, 14-12 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Rishab Agarwal | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.08.21 1e ronde | vs. Mateo Nicolas Martinez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.08.21 Kwalif. | vs. Seita Watanabe | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nikita Ianin | 6-4, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolas Moceanu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-3, 6-74, 5-10 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ray Ho | 6-3, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Pawlak | 6-4, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
25.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.05.21 Kwalif. | vs. Aleksandr Braynin | 6-70, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Danylo Pustovoitenko | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.05.21 Kwalif. | vs. Zachary Eisinga | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Marco De Rosa | 6-78, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Tarek | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Francesco Bessire - laatste wedstrijden
M15 Perugia - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe La Vela | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Gergely Madarasz | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Boris Butulija | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Varna - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Piombino - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. William Griffith | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Minsk - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. George Tsivadze | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Artem Smirnov | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Agadir - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Adam Moundir | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Glenn Smits | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tanger - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Adnaoui | 6-4, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Casinalbo - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Bettini | 7-62, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
08.07.19 Kwalif. | vs. Vlad Victor Cornea | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
02.07.19 Kwalif. | vs. Vitaliy Sachko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bartosz Bujakiewicz | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Reggio - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Davide Albertoni | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Accra - Hard | ||||
30.04.19 1e ronde | vs. Andre Gaspar Murta | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
18.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Fabian Marozsan | 6-4, 3-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
12.03.19 Kwalif. | vs. Constantin Schmitz | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gibril Diarra | 6-4, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Anning - Clay | ||||
13.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hu Liu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.01.19 Kwalif. | vs. Kazuma Kawachi | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Anning - Clay | ||||
07.01.19 Kwalif. | vs. Li-Wie Tan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kazuma Kawachi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Anning - Clay | ||||
31.12.18 Kwalif. | vs. Kazuma Kawachi | 7-68, 6-75, 7-10 | wedstrijd detail | |
30.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Krittin Koaykul | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F8 - Clay | ||||
27.09.18 Kwartfinale | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.18 2e ronde | vs. Denys Klok | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.18 1e ronde | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.09.18 Kwalif. | vs. Vladislav Dubinsky | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nikita Kashirin | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail |