WEDSTRIJD
18.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Martin Van Der Meerschen | Maxim Ratniuk | 6-3, 6-4 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Belgium
14.06.00, 23 Jaar
14.06.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Martin Van Der Meerschen vs. Maxim Ratniuk - onderlinge wedstrijden
18.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Martin Van Der Meerschen | Maxim Ratniuk | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Martin Van Der Meerschen form & Maxim Ratniuk form
Martin Van Der Meerschen - laatste wedstrijden
M15 Huy - Clay | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Felix Corwin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Larue | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timo De Visser | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Henry Patten | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Georgios Valaris | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aristotelis Thanos | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Faria | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
24.08.20 Kwalif. | vs. Simon Beaupain | 6-3, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sander Jong | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Woerner | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
17.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nicholas David Ionel | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Toby Alex Kodat | 6-4, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Ljubomir Celebic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.02.20 Kwalif. | vs. Ran Amar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Evans | 6-2, 0-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Hugounenq | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Matija Pecotic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.11.19 Kwalif. | vs. Stephanos Schinas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jack Gibbens | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 4-0, Grigoriy Korobeynikov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Fabrizio Ornago | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
20.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Boruch Skierkier | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Watt | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Lambermont - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Bart Van Den Berg | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Koksijde - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Romain Barbosa | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Tom Pisane | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
06.08.19 Kwalif. | vs. Tim Van Der Horst | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Maxim Ratniuk - laatste wedstrijden
M25 Tbilisi - Hard | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rapaeli Khatchapuridze | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Ibragimov | 6-75, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
24.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eskander Guryev | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timofei Derepasko | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Paul Woerner | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Luis Francisco | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Bora Sengul | 6-4, 5-7, 11-9 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Danil Spasibo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.04.22 Kwalif. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ilia Simakin | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
03.03.22 2e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.03.22 1e ronde | vs. Marko Topo | 6-2, Marko Topo - scratch | wedstrijd detail | |
01.03.22 Kwalif. | vs. Egor Novikov | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Danil Spasibo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.22 Kwalif. | vs. Mikhail Minakov | 6-3, 3-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Egor Novikov | 6-1, 0-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Marat Deviatiarov | 7-62, 6-72, 6-70 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
08.04.21 2e ronde | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.04.21 1e ronde | vs. Igor Kudriashov | 6-0, 3-0, Igor Kudriashov - scratch | wedstrijd detail | |
05.04.21 Kwalif. | vs. Timur Kiuamov | 6-4, 6-75, 12-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maksim Starostin | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.21 1e ronde | vs. Alexander Zhurbin | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |