WEDSTRIJD
23.08.20 | 1e ronde van de kwal. | Martin Van Der Meerschen | Paul Woerner | 3-6, 6-2, 10-7 | M15 Alkmaar | Clay |
STATISTIEKEN
Belgium
14.06.00, 23 Jaar
14.06.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Martin Van Der Meerschen vs. Paul Woerner - onderlinge wedstrijden
23.08.20 | 1e ronde van de kwal. | Martin Van Der Meerschen | Paul Woerner | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | M15 Alkmaar | Clay |
Martin Van Der Meerschen form & Paul Woerner form
Martin Van Der Meerschen - laatste wedstrijden
M15 Huy - Clay | ||||
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Larue | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Felix Corwin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timo De Visser | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Henry Patten | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Georgios Valaris | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aristotelis Thanos | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Faria | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sander Jong | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
24.08.20 Kwalif. | vs. Simon Beaupain | 6-3, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Woerner | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
17.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nicholas David Ionel | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Toby Alex Kodat | 6-4, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Ljubomir Celebic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.02.20 Kwalif. | vs. Ran Amar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Evans | 6-2, 0-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Hugounenq | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Matija Pecotic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.11.19 Kwalif. | vs. Stephanos Schinas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jack Gibbens | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 4-0, Grigoriy Korobeynikov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Fabrizio Ornago | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
20.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Boruch Skierkier | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Watt | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Lambermont - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Bart Van Den Berg | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Koksijde - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Romain Barbosa | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Tom Pisane | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
06.08.19 Kwalif. | vs. Tim Van Der Horst | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Paul Woerner - laatste wedstrijden
M15 Nakhon - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Orel Kimhi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anapat Timangkul | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Johan Nikles | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kyle Stocker | 2-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-74, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Yanaki Milev | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Ilya Snitari | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 6-74, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louroi Martinez | 6-74, 0-3, - Paul Woerner - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.11.23 1e ronde | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Imran Sibille | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Marek Gengel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Rashed Nawaf | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Quentin Folliot | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 6-3, 2-0, Elliot Benchetrit - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Luka Mikrut | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Alec Deckers | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
04.08.23 2e ronde | vs. Dominik Boehler | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Sami Huurinainen | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |