WEDSTRIJD
08.10.20 | 2e ronde | Martins Podzus | Daniele Capecchi | 6-4, 7-63 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Martins Podzus | Daniele Capecchi | |
1e Service % | 55/83 (66%) | 55/86 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/55 (67%) | 35/55 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/28 (46%) | 12/31 (39%) |
Benutte Breakpoints | 4/12 (33%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/86 (45%) | 33/83 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/169 (53%) | 80/169 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 7 |
Aces | 6 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
5-2 | Daniele Capecchi | |
0-0, 40-A | ||
6-4 |
2 | ||
Martins Podzus | 0-0 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Daniele Capecchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Martins Podzus | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Daniele Capecchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Martins Podzus | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Daniele Capecchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Martins Podzus | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Daniele Capecchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Martins Podzus | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Daniele Capecchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Martins Podzus | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Daniele Capecchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Martins Podzus | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Martins Podzus vs. Daniele Capecchi - onderlinge wedstrijden
08.10.20 | 2e ronde | Martins Podzus | Daniele Capecchi | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Martins Podzus form & Daniele Capecchi form
Martins Podzus - laatste wedstrijden
M25 Pardubice - Clay | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Pavel Nejedly | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.09.21 1e ronde | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Zilina - Clay | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Lukas Pokorny | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.09.21 1e ronde | vs. Milos Karol | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Aristotelis Thanos | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Kottingbrunn - Clay | ||||
22.07.21 2e ronde | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.07.21 1e ronde | vs. Ronan Joncour | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
16.07.21 2e ronde | vs. Filip Misolic | 6-3, 6-75, 5-10 | wedstrijd detail | |
14.07.21 1e ronde | vs. Yan Sabanin | 7-65, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
04.06.21 2e ronde | vs. Marat Deviatiarov | Marat Deviatiarov - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
04.06.21 Kwartfinale | vs. Matias Zukas | 1-4, - Martins Podzus - scratch | wedstrijd detail | |
03.06.21 1e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Hanwen Li | 6-72, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.03.21 Kwartfinale | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.03.21 2e ronde | vs. Alessandro Pecci | 7-68, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.21 1e ronde | vs. Jumpei Yamasaki | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.21 Finale | vs. Paul Jubb | 2-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.21 Halve finale | vs. Robert Strombachs | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.21 Kwartfinale | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.21 2e ronde | vs. Edoardo Eremin | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Omni Kumar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.02.21 2e ronde | vs. Robert Strombachs | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.02.21 1e ronde | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Jiri Lehecka | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.02.21 1e ronde | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.10.20 Kwartfinale | vs. Gijs Brouwer | 2-6, - Martins Podzus - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.20 2e ronde | vs. Arjun Kadhe | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.20 1e ronde | vs. Terence Atmane | 6-1, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail |
Daniele Capecchi - laatste wedstrijden
M25 Rome - Clay | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 1-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Reggio - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Andrea Guerrieri | 7-64, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Adam Moundir | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.04.23 2e ronde | vs. Yanaki Milev | 7-65, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Dusan Obradovic | 3-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Bor Artnak | 6-1, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Cezar Cretu | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Michele Ribecai | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
11.03.23 Kwartfinale | vs. Luca Castagnola | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.23 Halve finale | vs. Dino Prizmic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Martin Landaluce | 2-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.23 1e ronde | vs. Matic Kriznik | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Torello - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.02.23 Kwartfinale | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.23 2e ronde | vs. Ji Hoon Son | 6-73, 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Pierre Delage | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.02.23 Kwartfinale | vs. Leonardo Rossi | 6-74, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.02.23 2e ronde | vs. Jaime Caldes | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.23 1e ronde | vs. Nathan Seateun | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Jan Choinski | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.10.22 1e ronde | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
14.10.22 2e ronde | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Filippo Speziali | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.10.22 Halve finale | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.09.22 Kwartfinale | vs. Leonardo Rossi | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
29.09.22 2e ronde | vs. Gabriele Bosio | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
28.09.22 1e ronde | vs. Daniel Little | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.09.22 Finale | vs. Dominik Boehler | 7-65, Dominik Boehler - scratch | wedstrijd detail |