WEDSTRIJD
27.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Martins Rocens | Peter Fajta | 7-64, 6-3 | M25 Gyula | Clay |
STATISTIEKEN
Latvia
09.04.00, 24 Jaar
09.04.00, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Martins Rocens vs. Peter Fajta - onderlinge wedstrijden
27.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Martins Rocens | Peter Fajta | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Gyula | Clay |
Martins Rocens form & Peter Fajta form
Martins Rocens - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Saba George Nanobashvili | 6-2, 6-74, 11-13 | wedstrijd detail | |
M25 Tarragona - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iker Sevilla | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Les - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Alejandro Melero Kretzer | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Garcia | 6-2, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ayush Sharma | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Noah Regas Luis | 7-64, 6-78, 3-10 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lluc Mir Anglada | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Juan Mano | 4-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vicent Exposito Sirera | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elgin Khoeblal | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jinpeng Tang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
02.02.24 | vs. Casper Ruud | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Meduri | 6-3, 3-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 4-6, 7-62, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ben Weintraub | 6-3, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Lopez | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
09.01.24 Kwalif. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jacob Kahoun | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Ceuta - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. David Perez Sanz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Giannicola Misasi | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Artem Avdieiev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Giovannini | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Mora Clement | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 2-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Pedro Rodenas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Jacopo Bilardo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |