WEDSTRIJD
30.01.18 | 1e ronde | Marvin Moeller | Yan Sabanin | 6-2, 6-3 | Germany F3 | Carpet |
STATISTIEKEN
Marvin Moeller | Yan Sabanin | |
1e Service % | 28/40 (70%) | 33/57 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/28 (96%) | 25/33 (76%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/12 (75%) | 7/24 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/57 (44%) | 4/40 (10%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/97 (63%) | 36/97 (37%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 6 | 11 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Marvin Moeller | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Yan Sabanin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
1-1 | Yan Sabanin | |
2-1 | Yan Sabanin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marvin Moeller | 3-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
Marvin Moeller | 4-1 | |
5-2 | Yan Sabanin | |
0-0, 15-40, 30-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Yan Sabanin | |
0-0, A-40[BP] | ||
1-0 | Yan Sabanin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
3-0 | Yan Sabanin | |
0-0, A-40[BP] | ||
Marvin Moeller | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Yan Sabanin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Marvin Moeller | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Yan Sabanin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Marvin Moeller | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marvin Moeller vs. Yan Sabanin - onderlinge wedstrijden
30.01.18 | 1e ronde | Marvin Moeller | Yan Sabanin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Germany F3 | Carpet |
Marvin Moeller form & Yan Sabanin form
Marvin Moeller - laatste wedstrijden
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Filip Krajinovic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Daniel Cox | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Poljak | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Martin Klizan | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tibo Colson | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Marius Copil | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. David Goffin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Hazem Naow | 7-60, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Tibo Colson | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Alec Deckers | Alec Deckers - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Michael Shaw | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Finn Bass | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Kyle Edmund | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Akira Santillan | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Norbert Gombos | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Alexis Gautier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Axel Garcian | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Mae Malige | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Alec Deckers | 6-4, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Marlon Vankan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Mark Wallner | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Ronan Joncour | 4-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Vit Kopriva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Yan Sabanin - laatste wedstrijden
M25 Santo - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jose Murariu | 3-6, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Carlos Portillo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Millen Hurrion | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Jason Janis | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elias Julian Werner | 4-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Carlini | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-4, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Fadi Bidan | 7-65, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jasin Jakupi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bobbie De Goeijen | 3-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Claus Piening | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Varnamo - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Simon Freund | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.04.23 Kwalif. | vs. Alexander Orlov | 4-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Licitra | 6-73, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Marino | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 Kwalif. | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
17.03.23 Kwartfinale | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Adam Moundir | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Patric Prinoth | 1-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Maximilian Figl | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Ouzilou | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Walid Ahouda | 6-73, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Thompson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Gaziantep - Clay | ||||
27.10.22 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.22 1e ronde | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Giles Hussey | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |