WEDSTRIJD
26.06.19 | 1e ronde | Marvin Netuschil | Hugo Schott | 6-2, 6-3 | M25+H Arlon | Clay |
STATISTIEKEN
Marvin Netuschil | Hugo Schott | |
1e Service % | 27/39 (69%) | 38/56 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/27 (78%) | 21/38 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/12 (67%) | 7/18 (39%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/56 (50%) | 10/39 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/95 (60%) | 38/95 (40%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Marvin Netuschil | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Hugo Schott | |
0-0, 30-0 | ||
Marvin Netuschil | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Hugo Schott | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Marvin Netuschil | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Hugo Schott | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Marvin Netuschil | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
2-1 | Hugo Schott | |
0-0, 15-0 | ||
Marvin Netuschil | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Hugo Schott | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Marvin Netuschil | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Hugo Schott | |
Marvin Netuschil | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marvin Netuschil vs. Hugo Schott - onderlinge wedstrijden
26.06.19 | 1e ronde | Marvin Netuschil | Hugo Schott | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M25+H Arlon | Clay |
29.09.14 | 2e ronde van de kwal. | Marvin Netuschil | Hugo Schott | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Germany F14 | Carpet |
Marvin Netuschil form & Hugo Schott form
Marvin Netuschil - laatste wedstrijden
M15 Telde - Clay | ||||
10.04.23 Kwalif. | vs. Rodrigo Mora Clement | 3-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Charlie Valentine | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
01.09.22 2e ronde | vs. Peter Heller | 3-6, 0-1, - Marvin Netuschil - scratch | wedstrijd detail | |
31.08.22 1e ronde | vs. Justin Engel | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.08.22 Kwalif. | vs. Oscar Galimardanov | 6-76, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dominique Graf | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Christoph Negritu | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde | vs. Lilian Marmousez | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Raphael Collignon | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ainius Sabaliauskas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Welte | 7-63, 6-75, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Den - Clay | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Jelle Sels | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
26.05.22 2e ronde | vs. Stefano Napolitano | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.05.22 1e ronde | vs. Trey Hilderbrand | 4-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Martin Benes | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Hamburg - I. hard | ||||
19.10.21 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Deney Wassermann | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Zachary Eisinga | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Oldenzaal - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Mark Whitehouse | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Jonathan Mridha | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.07.21 1e ronde | vs. Alejandro Gonzalez | 6-78, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 The - Clay | ||||
28.06.21 Kwalif. | vs. Daniel De Jonge | 0-4, - Marvin Netuschil - scratch | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alec Deckers | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bergamo - Clay | ||||
25.06.21 Kwartfinale | vs. Federico Arnaboldi | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.06.21 2e ronde | vs. Daniele Capecchi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.06.21 1e ronde | vs. Andrea Basso | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Troisdorf - Clay | ||||
13.05.21 2e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Hugo Schott - laatste wedstrijden
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Alexis Gautier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Milan Welte | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Philipp Pavlenko | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Kai Wehnelt | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
26.10.21 1e ronde | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Millen Hurrion | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sarreguemines - Carpet | ||||
28.10.20 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
01.10.20 2e ronde | vs. Alexander Erler | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.09.20 1e ronde | vs. Clement Tabur | 2-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Constant De La Bassetiere | 4-6, 7-65, 10-1 | wedstrijd detail | |
28.09.20 Kwalif. | vs. Daniel De Jonge | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Julien De Cuyper | 7-61, 6-76, 7-10 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Bouquier | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Thomas Laurent | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.02.20 1e ronde | vs. Thomas Laurent | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.20 Kwalif. | vs. Titouan Droguet | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Paris | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
28.01.20 1e ronde | vs. Maxence Beauge | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.01.20 Kwalif. | vs. Alexandre Peyrot | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cesar Bouchelaghem | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.20 Kwalif. | vs. Loic Ratsaratany | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Laurin Aerne | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.01.20 1e ronde | vs. Alexis Gautier | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sarreguemines - Carpet | ||||
23.11.19 Halve finale | vs. Tobias Simon | 6-79, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.11.19 Kwartfinale | vs. Jan Choinski | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Peter Kobelt | 7-5, 7-68 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Mayeul Darras | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
11.11.19 Kwalif. | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julien De Cuyper | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |