WEDSTRIJD
04.12.19 | 1e ronde | Mate Valkusz | Luigi Sorrentino | 6-4, 6-3 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Mate Valkusz | Luigi Sorrentino | |
1e Service % | 40/68 (59%) | 37/58 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/40 (68%) | 17/37 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/28 (57%) | 12/21 (57%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/58 (50%) | 25/68 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/126 (57%) | 54/126 (43%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Luigi Sorrentino | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-A | ||
Mate Valkusz | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
0-2 | Luigi Sorrentino | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mate Valkusz | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-2 | Luigi Sorrentino | |
3-3 | Luigi Sorrentino | |
0-0 | ||
Mate Valkusz | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, A-40 | ||
4-4 | Luigi Sorrentino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mate Valkusz | 5-4 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Luigi Sorrentino | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Mate Valkusz | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Luigi Sorrentino | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mate Valkusz | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Luigi Sorrentino | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Mate Valkusz | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Luigi Sorrentino | |
0-0, 0-15 | ||
Mate Valkusz | 4-3 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
5-3 | Luigi Sorrentino | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mate Valkusz vs. Luigi Sorrentino - onderlinge wedstrijden
04.12.19 | 1e ronde | Mate Valkusz | Luigi Sorrentino | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Mate Valkusz form & Luigi Sorrentino form
Mate Valkusz - laatste wedstrijden
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Matteo Martineau | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Max Purcell | 6-3, 6-72, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Andrea Vavassori | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tung-Lin Wu | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-713 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Billy Harris | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Stefano Napolitano | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-74, - Mate Valkusz - scratch | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Titouan Droguet | 7-612, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 2e ronde | vs. Zsombor Piros | Zsombor Piros - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Terence Atmane | 2-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jerome Kym | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
07.06.23 2e ronde | vs. Tomas Machac | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Luigi Sorrentino - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Jeremy Taylor | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Lilian Marmousez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Sandro Kopp | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Gabriele Piraino | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Sander Jong | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elmer Moller | 7-63, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
31.08.23 Kwartfinale | vs. Giorgio Tabacco | 2-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Gabriele Piraino | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Peter Buldorini | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Caslano - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Mika Brunold | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
05.08.23 Kwartfinale | vs. Maxence Rivet | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.08.23 1e ronde | vs. Axel Garcian | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Massimo Giunta | 1-0, Massimo Giunta - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. August Holmgren | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Leonardo Rossi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Oskar Jansson | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Marco Miceli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 6-4, 2-0, Franco Roncadelli - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Padova - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Federico Campana | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Marco De Rossi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniele Valentino | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Biella - Clay | ||||
06.07.23 Kwartfinale | vs. Lorenzo Carboni | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Filippo Speziali | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail |