WEDSTRIJD
16.08.18 | 2e ronde | Mate Valkusz | Markus Eriksson | 6-0, 6-1 | Cordenons Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Mate Valkusz | Markus Eriksson | |
1e Service % | 15/32 (47%) | 24/50 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 13/15 (87%) | 9/24 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/17 (53%) | 8/26 (31%) |
Benutte Breakpoints | 7/14 (50%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/50 (66%) | 10/32 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/82 (67%) | 27/82 (33%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 0 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Markus Eriksson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mate Valkusz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Markus Eriksson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mate Valkusz | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Markus Eriksson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mate Valkusz | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Markus Eriksson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mate Valkusz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Markus Eriksson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mate Valkusz | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Markus Eriksson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mate Valkusz | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Markus Eriksson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mate Valkusz vs. Markus Eriksson - onderlinge wedstrijden
16.08.18 | 2e ronde | Mate Valkusz | Markus Eriksson | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Cordenons Challenger | Clay |
Mate Valkusz form & Markus Eriksson form
Mate Valkusz - laatste wedstrijden
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Matteo Martineau | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Max Purcell | 6-3, 6-72, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Andrea Vavassori | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tung-Lin Wu | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-713 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Billy Harris | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Stefano Napolitano | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-74, - Mate Valkusz - scratch | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Titouan Droguet | 7-612, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 2e ronde | vs. Zsombor Piros | Zsombor Piros - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Terence Atmane | 2-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jerome Kym | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
07.06.23 2e ronde | vs. Tomas Machac | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Markus Eriksson - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
06.11.21 Halve finale | vs. Ryan James Storrie | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.11.21 Kwartfinale | vs. Jonas Trinker | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.11.21 2e ronde | vs. Ioannis Stamoulos | 6-0, 2-0, Ioannis Stamoulos - scratch | wedstrijd detail | |
03.11.21 1e ronde | vs. William Ma | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Hamburg - I. hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Kai Wehnelt | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
28.09.21 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Jonkoping - I. hard | ||||
20.09.21 1e ronde | vs. Valentin Royer | 7-64, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lodz - Clay | ||||
19.08.21 2e ronde | vs. Wojciech Marek | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.08.21 1e ronde | vs. Karlis Ozolins | 7-62, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Gdynia - Clay | ||||
11.08.21 1e ronde | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Frederiksberg - Clay | ||||
08.08.21 Finale | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.08.21 Halve finale | vs. August Holmgren | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.08.21 Kwartfinale | vs. Vasil Kirkov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.08.21 2e ronde | vs. Nikola Slavic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.08.21 1e ronde | vs. George Loffhagen | 6-77, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Bobrov | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Fabbiano | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bourg - Clay | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. Clement Tabur | 6-74, 6-76 | wedstrijd detail | |
30.06.21 1e ronde | vs. Alexandre Aubriot | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Montauban - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Nathan Seateun | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Grasse - Clay | ||||
17.06.21 2e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 1e ronde | vs. Dan Added | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Antonin Bolardt | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Hasan Ibrahim | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
18.05.21 1e ronde | vs. Uladzimir Ignatik | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Patrik Rikl | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
21.04.21 1e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Meerbusch - Clay | ||||
15.04.21 2e ronde | vs. Milan Welte | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |