WEDSTRIJD
30.03.19 | Halve finale | Mate Valkusz | Nik Razborsek | 6-1, 6-1 | M15 Opatija | Clay |
STATISTIEKEN
Mate Valkusz | Nik Razborsek | |
1e Service % | 31/46 (67%) | 23/37 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/31 (74%) | 9/23 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/15 (67%) | 5/14 (36%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/37 (62%) | 13/46 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/83 (67%) | 27/83 (33%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Nik Razborsek | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mate Valkusz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Nik Razborsek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mate Valkusz | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Nik Razborsek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mate Valkusz | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Nik Razborsek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Mate Valkusz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Nik Razborsek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mate Valkusz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Nik Razborsek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mate Valkusz | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Nik Razborsek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Mate Valkusz | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mate Valkusz vs. Nik Razborsek - onderlinge wedstrijden
30.03.19 | Halve finale | Mate Valkusz | Nik Razborsek | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Opatija | Clay |
Mate Valkusz form & Nik Razborsek form
Mate Valkusz - laatste wedstrijden
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Matteo Martineau | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Max Purcell | 6-3, 6-72, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Andrea Vavassori | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tung-Lin Wu | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-713 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Billy Harris | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Stefano Napolitano | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-74, - Mate Valkusz - scratch | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Titouan Droguet | 7-612, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 2e ronde | vs. Zsombor Piros | Zsombor Piros - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Terence Atmane | 2-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jerome Kym | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
07.06.23 2e ronde | vs. Tomas Machac | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Nik Razborsek - laatste wedstrijden
Davis Cup - Grass | ||||
10.03.20 Rubber 1 | vs. Aisam Qureshi | 6-4, 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
M15 Trnava - I. hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.20 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Marlon Vankan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Opava - Carpet | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Jaroslav Pospisil | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.10.19 1e ronde | vs. Francesco Vilardo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Ricany - Clay | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Jiri Jenicek | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Vaclav Safranek | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Gyor - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Portoroz Challenger - Hard | ||||
12.08.19 1e ronde | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bolzano - Clay | ||||
30.07.19 1e ronde | vs. Mick Veldheer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
26.07.19 Halve finale | vs. Adrian Obert | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.07.19 Kwartfinale | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
24.07.19 2e ronde | vs. Gabriele Moghini | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.07.19 1e ronde | vs. Kai Lemstra | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Umag - Clay | ||||
14.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Den - Clay | ||||
04.07.19 2e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.07.19 1e ronde | vs. Jay Zwinkels | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Riccardo Maiga | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
25.06.19 1e ronde | vs. Henri Squire | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kaltenkirchen - Clay | ||||
11.06.19 1e ronde | vs. Damien Wenger | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
02.06.19 Kwartfinale | vs. Martins Podzus | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.05.19 2e ronde | vs. Frane Nincevic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.05.19 1e ronde | vs. Gorazd Srbljak | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Jablonec - Clay | ||||
23.05.19 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Troisdorf - Clay | ||||
08.05.19 2e ronde | vs. Pavle Daljev | - Nik Razborsek - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
07.05.19 1e ronde | vs. Nikolas Walterscheid-Tukic | 6-2, 3-3, Nikolas Walterscheid-Tukic - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
19.04.19 Kwartfinale | vs. Constantin Schmitz | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |