WEDSTRIJD
01.09.18 | Halve finale | Mate Valkusz | Sadio Doumbia | 6-1, 6-3 | Hungary F7 | Clay |
STATISTIEKEN
Mate Valkusz | Sadio Doumbia | |
1e Service % | 34/54 (63%) | 30/48 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/34 (79%) | 18/30 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/20 (45%) | 8/18 (44%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 0/5 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/48 (46%) | 18/54 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/102 (57%) | 44/102 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Mate Valkusz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Sadio Doumbia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mate Valkusz | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Sadio Doumbia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mate Valkusz | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Sadio Doumbia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mate Valkusz | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Sadio Doumbia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mate Valkusz | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Sadio Doumbia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mate Valkusz | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Sadio Doumbia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mate Valkusz | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Sadio Doumbia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mate Valkusz | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Sadio Doumbia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mate Valkusz vs. Sadio Doumbia - onderlinge wedstrijden
01.09.18 | Halve finale | Mate Valkusz | Sadio Doumbia | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Hungary F7 | Clay |
Mate Valkusz form & Sadio Doumbia form
Mate Valkusz - laatste wedstrijden
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Matteo Martineau | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Max Purcell | 6-3, 6-72, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Andrea Vavassori | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tung-Lin Wu | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-713 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Billy Harris | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Stefano Napolitano | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-74, - Mate Valkusz - scratch | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Titouan Droguet | 7-612, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 2e ronde | vs. Zsombor Piros | Zsombor Piros - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Terence Atmane | 2-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jerome Kym | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
07.06.23 2e ronde | vs. Tomas Machac | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Sadio Doumbia - laatste wedstrijden
Barletta Challenger - Clay | ||||
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Miljan Zekic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Houston - Clay | ||||
02.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Mmoh | 2-6, 7-62, 1-4, - Sadio Doumbia - scratch | wedstrijd detail | |
Marbella Challenger - Clay | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Lopez San Martin | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Monterrey Challenger - Hard | ||||
07.03.22 Kwalif. | vs. Naoki Nakagawa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Sanchez | 2-6, 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
Gran Canaria - Clay | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Johan Nikles | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Timo Legout | 6-1, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Losinj Challenger - Clay | ||||
18.10.21 Kwalif. | vs. Arjun Kadhe | 4-6, 1-1, - Sadio Doumbia - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 6-73, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Martineau | 6-73, 0-0, - Sadio Doumbia - scratch | wedstrijd detail | |
Salzburg Anif - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Erler | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Aix En - Clay | ||||
14.06.21 Kwalif. | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Chappell | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Split 1 - Clay | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mirza Basic | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Gran Canaria - Clay | ||||
01.03.21 Kwalif. | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pol Martin Tiffon | 7-64, 4-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
Gran Canaria - Clay | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elmar Ejupovic | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Forejtek | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
15.01.21 Kwartfinale | vs. Evan Furness | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.21 2e ronde | vs. Daniel Rincon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.01.21 1e ronde | vs. Nicolas Mejia | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
06.01.21 1e ronde | vs. Benjamin Winter Lopez | 3-6, 7-64, 0-1, - Sadio Doumbia - scratch | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
24.11.20 1e ronde | vs. Juan Pablo Varillas | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Orlando Challenger - Hard | ||||
17.11.20 1e ronde | vs. Prajnesh Gunneswaran | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.11.20 Kwalif. | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Strong Kirchheimer | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
15.10.20 2e ronde | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.10.20 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Setubal - Hard | ||||
07.10.20 1e ronde | vs. Nuno Borges | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Shuichi Sekiguchi | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail |