WEDSTRIJD
29.10.18 | 1e ronde | Mate Valkusz | Zhe Li | 6-2, 6-2 | Shenzhen Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Mate Valkusz | Zhe Li | |
1e Service % | 29/40 (73%) | 29/51 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/29 (90%) | 18/29 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/11 (55%) | 8/22 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/51 (49%) | 8/40 (20%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/91 (63%) | 34/91 (37%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Mate Valkusz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Mate Valkusz | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mate Valkusz | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mate Valkusz | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Mate Valkusz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mate Valkusz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Mate Valkusz | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Mate Valkusz | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mate Valkusz vs. Zhe Li - onderlinge wedstrijden
29.10.18 | 1e ronde | Mate Valkusz | Zhe Li | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Shenzhen Challenger | Hard |
Mate Valkusz form & Zhe Li form
Mate Valkusz - laatste wedstrijden
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Matteo Martineau | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Max Purcell | 6-3, 6-72, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Andrea Vavassori | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tung-Lin Wu | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-713 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Billy Harris | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Stefano Napolitano | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-74, - Mate Valkusz - scratch | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Titouan Droguet | 7-612, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 2e ronde | vs. Zsombor Piros | Zsombor Piros - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Terence Atmane | 2-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jerome Kym | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
07.06.23 2e ronde | vs. Tomas Machac | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Zhe Li - laatste wedstrijden
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Omni Kumar | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. James Duckworth | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Jimmy Yang | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Matuszewski | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Xiaofei Wang | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Hong Kit Wong | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sanhui Shin | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Zhao Zhao | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
25.08.23 Halve finale | vs. Jason Jung | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 Kwartfinale | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Yan Bai | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Fuzhou - Hard | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Hanwen Li | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Mattias Southcombe | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Ying-Ze Chen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
09.07.23 Finale | vs. Jie Cui | 4-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.07.23 Halve finale | vs. Daniil Ostapenkov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Ray Ho | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Tao Mu | 6-1, 3-0, Tao Mu - scratch | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Aoran Wang | 2-2, Aoran Wang - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
18.06.23 Finale | vs. Kuan-Yi Lee | 6-3, Kuan-Yi Lee - scratch | wedstrijd detail |