WEDSTRIJD
05.09.16 | 2e ronde van de kwal. | Mate Voros | Geronimo Barrios | 1-6, 6-1, 2-1, - scratch | Hungary F4 | Clay |
STATISTIEKEN
Hungary
06.03.00, 24 Jaar
06.03.00, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Chile
17.11.97, 26 Jaar
17.11.97, 26 Jaar
Mate Voros vs. Geronimo Barrios - onderlinge wedstrijden
05.09.16 | 2e ronde van de kwal. | Mate Voros | Geronimo Barrios | 1-6, 6-1, 2-1, Geronimo Barrios - scratch | wedstrijd detail | Hungary F4 | Clay |
Mate Voros form & Geronimo Barrios form
Mate Voros - laatste wedstrijden
M15 Prijedor - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Maria Noce | 2-6, 6-4, 1-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.04.21 Kwalif. | vs. Sebastian Gima | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
19.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Cohen | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Faria | 5-7, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
02.03.21 Kwalif. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Pecak | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Davide Galoppini | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.01.20 Kwalif. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Michel Hopp | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Stoeger | - | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 Kwalif. | vs. Mats Hermans | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Gelhardt | 7-5, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lynn Max Kempen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Mate Valkusz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Michael Weindl | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Lars Johann | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Jirousek | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 7-65, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Szekesfehervar - Clay | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.19 1e ronde | vs. Petr Nouza | 3-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Gyor - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Maksim Tikhomirov | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Yvo Panak | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Geronimo Barrios - laatste wedstrijden
Colombia F3 - Clay | ||||
31.07.17 Kwalif. | vs. Santiago Besada | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Felipe Santamaria | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Colombia F2 - Clay | ||||
24.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Alvarez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Colombia F1 - Hard | ||||
17.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Carlos Andres Sepulveda Navarro | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.17 Kwalif. | vs. Nicolas Alvarez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Argentina F3 - Clay | ||||
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Descarrega | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Argentina F2 - Clay | ||||
12.06.17 Kwalif. | vs. Rafael Matos | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Enrique Bogo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Gaston Ezequiel Cantero | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mexico F4 - Hard | ||||
15.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Cameron Green | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mexico F3 - Hard | ||||
08.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Carlos Ramirez Utermann | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Matt Mcbride | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Mexico F2 - I. hard | ||||
01.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ricardo Fernando Romero Estrada | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Harrison Adams | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F12 - Clay | ||||
27.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Shendrit Deari | 4-6, 7-66, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F11 - Clay | ||||
20.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Giuliano Benedetti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F10 - Clay | ||||
13.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Battista Morello | 3-6, 0-1, - Geronimo Barrios - scratch | wedstrijd detail | |
Tunisia F9 - Clay | ||||
06.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Segantini Bertoldo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.17 Kwalif. | vs. Vadim Alekseenko | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Bajic | 6-0, Bogdan Bajic - scratch | wedstrijd detail | |
Tunisia F8 - Clay | ||||
27.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Goldsteiner | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Chile F8 - Clay | ||||
19.12.16 2e ronde van de kwal. | vs. Alex Theiler | 7-67, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.12.16 1e ronde van de kwal. | vs. Emilio Samhan | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
Chile F7 - Clay | ||||
13.12.16 1e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Chile F6 - Clay | ||||
05.12.16 2e ronde van de kwal. | vs. Cristopher Kohl | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.12.16 1e ronde van de kwal. | vs. Clemente Armanet | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Chile F5 - Clay | ||||
28.11.16 1e ronde | vs. Tomas Gerini | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Colombia F8 - Clay | ||||
24.11.16 Kwartfinale | vs. Alejandro Gomez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.16 2e ronde | vs. Alejandro Hoyos | 6-75, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.11.16 1e ronde | vs. Lucas Gomez | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |