WEDSTRIJD
24.06.20 | 1e ronde | Matej Sabanov | Marko Miladinovic | 6-2, 7-5 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Marko Miladinovic | |
0-0, 15-30, 15-40, 40-40 | ||
Matej Sabanov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-0 | Marko Miladinovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matej Sabanov | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Marko Miladinovic | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Matej Sabanov | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Marko Miladinovic | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Matej Sabanov | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Marko Miladinovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matej Sabanov | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Marko Miladinovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Matej Sabanov | 1-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Marko Miladinovic | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Matej Sabanov | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Marko Miladinovic | |
0-0 | ||
Matej Sabanov | 3-4 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Marko Miladinovic | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Matej Sabanov | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30 | ||
5-5 | Marko Miladinovic | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matej Sabanov | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Matej Sabanov vs. Marko Miladinovic - onderlinge wedstrijden
24.06.20 | 1e ronde | Matej Sabanov | Marko Miladinovic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Matej Sabanov form & Marko Miladinovic form
Matej Sabanov - laatste wedstrijden
Cordenons Challenger - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Attila Balazs | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.05.22 Kwalif. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 7-62, 4-1, Fabian Marozsan - scratch | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
22.03.21 Kwalif. | vs. Uladzimir Ignatik | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
24.07.20 1e ronde | vs. Marko Tepavac | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Darko Jandric | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.07.20 1e ronde | vs. Pavle Daljev | 6-1, 4-1, Pavle Daljev - scratch | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Vladan Tadic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Boris Butulija | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Matias Zukas | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.07.20 1e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.06.20 1e ronde | vs. Marko Miladinovic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Mirza Basic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Nemanja Malesevic | 7-5, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.06.20 1e ronde | vs. Dusan Rajic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.06.20 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen Challenger - Hard | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Fajing Sun | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Fabien Reboul | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Liuzhou Challenger - Hard | ||||
23.10.19 2e ronde | vs. Christopher Eubanks | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Yuanfeng Li | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Ivan Sabanov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Robert Damian Savin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
11.09.19 2e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Vanja Dobrnjac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Pontedera - Clay | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Marko Miladinovic - laatste wedstrijden
M15 Belgrade - Clay | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksa Mardjonovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Khazime | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Veljko Krstic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Roggero | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
26.07.22 Kwalif. | vs. Petr Nesterov | 6-74, 6-76 | wedstrijd detail | |
25.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dejan Katic | Dejan Katic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
04.08.21 1e ronde | vs. Tadeas Paroulek | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
29.07.21 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.07.21 1e ronde | vs. Lazar Milicevic | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
07.07.21 1e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Belgrade - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
09.06.21 1e ronde | vs. Ronan Joncour | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Oscar Moraing | 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
13.05.21 1e ronde | vs. Peter Fajta | 7-5, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Belgrade - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Belgrade Challenger - Clay | ||||
12.04.21 1e ronde | vs. Taro Daniel | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.03.21 1e ronde | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.03.21 1e ronde | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.02.21 2e ronde | vs. Marek Gengel | - Marko Miladinovic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
10.02.21 1e ronde | vs. Jack Pinnington Jones | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.02.21 Kwalif. | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anirudh Chandrasekar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Seita Watanabe | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.02.21 2e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 7-65, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.02.21 1e ronde | vs. Martins Podzus | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.02.21 Kwalif. | vs. Jack Gibbens | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ken Onishi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Francesco Passaro | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.11.20 2e ronde | vs. Alessandro Bega | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail |