WEDSTRIJD
11.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Matej Sabanov | Oleksandr Ovcharenko | 7-61, 7-63 | M15 Porec | Clay |
STATISTIEKEN
Matej Sabanov | Oleksandr Ovcharenko | |
1e Service % | 45/84 (54%) | 62/88 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/45 (60%) | 33/62 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/39 (54%) | 10/26 (38%) |
Benutte Breakpoints | 5/14 (36%) | 5/8 (63%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/88 (51%) | 36/84 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/172 (54%) | 79/172 (46%) |
Dubbele fouten | 6 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Oleksandr Ovcharenko | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matej Sabanov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Oleksandr Ovcharenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Matej Sabanov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Oleksandr Ovcharenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matej Sabanov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Oleksandr Ovcharenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Matej Sabanov | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Oleksandr Ovcharenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Matej Sabanov | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Oleksandr Ovcharenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Matej Sabanov | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Oleksandr Ovcharenko | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
2 | ||
Matej Sabanov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Oleksandr Ovcharenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matej Sabanov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Oleksandr Ovcharenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Matej Sabanov | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Oleksandr Ovcharenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Matej Sabanov | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Oleksandr Ovcharenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Matej Sabanov | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Oleksandr Ovcharenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matej Sabanov | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Oleksandr Ovcharenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Matej Sabanov | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Matej Sabanov vs. Oleksandr Ovcharenko - onderlinge wedstrijden
11.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Matej Sabanov | Oleksandr Ovcharenko | 7-61, 7-63 | wedstrijd detail | M15 Porec | Clay |
Matej Sabanov form & Oleksandr Ovcharenko form
Matej Sabanov - laatste wedstrijden
Cordenons Challenger - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Attila Balazs | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.05.22 Kwalif. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 7-62, 4-1, Fabian Marozsan - scratch | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
22.03.21 Kwalif. | vs. Uladzimir Ignatik | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
24.07.20 1e ronde | vs. Marko Tepavac | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Darko Jandric | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.07.20 1e ronde | vs. Pavle Daljev | 6-1, 4-1, Pavle Daljev - scratch | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Vladan Tadic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Boris Butulija | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Matias Zukas | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.07.20 1e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.06.20 1e ronde | vs. Marko Miladinovic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Mirza Basic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Nemanja Malesevic | 7-5, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.06.20 1e ronde | vs. Dusan Rajic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.06.20 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen Challenger - Hard | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Fajing Sun | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Fabien Reboul | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Liuzhou Challenger - Hard | ||||
23.10.19 2e ronde | vs. Christopher Eubanks | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Yuanfeng Li | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Ivan Sabanov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Robert Damian Savin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
11.09.19 2e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Vanja Dobrnjac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Pontedera - Clay | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Oleksandr Ovcharenko - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Sebastian Sorger | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Alessandro Pecci | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Duje Markovina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Peter Fajta | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Matej Dodig | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Leonardo Rossi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Krolo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Danylo Semenov | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Sandro Kopp | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Pietro Marino | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Alex Jones | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Oskar Szymczak | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Denys Klok | 6-75, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Omar Brigida | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Gallo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Luca | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Denys Klok | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Ivan Kazakov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Chieti - Clay | ||||
15.06.23 1e ronde | vs. Luca Castagnola | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Prechtel | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Bautista Vilicich | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 6-73, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |