WEDSTRIJD
11.11.20 | Kwalif. | Mateus Alves | Aristotelis Thanos | 6-2, 6-1 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Greece
07.04.01, 22 Jaar
27401 $
07.04.01, 22 Jaar
27401 $
Mateus Alves vs. Aristotelis Thanos - onderlinge wedstrijden
11.11.20 | Kwalif. | Mateus Alves | Aristotelis Thanos | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Mateus Alves form & Aristotelis Thanos form
Mateus Alves - laatste wedstrijden
Aristotelis Thanos - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Edas Butvilas | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Ioannis Xilas | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Orel Kimhi | 3-6, 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Jacob Bradshaw | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Lorenzo Sciahbasi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Nicholas David Ionel | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Eliot Spizzirri | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Braden Shick | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Mitchell Harper | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Mikhail Gorokhov | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oscar Lacides | 6-4, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Joris Moret | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 6-76, 6-710 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Youssef Labbene | 6-0, 3-1, Youssef Labbene - scratch | wedstrijd detail | |
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ibrahim Snoussi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Rocco Piatti | 1-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Virgili Berini | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Romain Faucon | 6-3, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Walid Ahouda | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nathan Mao | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Menelaos Efstathiou | 7-68, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Tuncay Duran | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Antonio Matteo Iaquinto | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Saveliy Ivanov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marc Antoine Gaillard | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Adam Heinonen | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Ivanov | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Peter Benjamin Privara | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |