WEDSTRIJD
29.09.18 | 1e ronde van de kwal. | Mathias Bourgue | Timur Maulenov | 6-1, 6-0 | Almaty Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Mathias Bourgue | Timur Maulenov | |
1e Service % | 18/39 (46%) | 17/47 (36%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/18 (83%) | 10/17 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/21 (57%) | 7/30 (23%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/47 (64%) | 12/39 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/86 (66%) | 29/86 (34%) |
Dubbele fouten | 5 | 10 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Timur Maulenov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mathias Bourgue | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Timur Maulenov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mathias Bourgue | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Timur Maulenov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mathias Bourgue | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Timur Maulenov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Mathias Bourgue | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Timur Maulenov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mathias Bourgue | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Timur Maulenov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mathias Bourgue | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-0 | Timur Maulenov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Kazakhstan
30.05.00, 23 Jaar
16831 $
30.05.00, 23 Jaar
16831 $
Mathias Bourgue vs. Timur Maulenov - onderlinge wedstrijden
29.09.18 | 1e ronde van de kwal. | Mathias Bourgue | Timur Maulenov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Almaty Challenger | Hard |
Mathias Bourgue form & Timur Maulenov form
Mathias Bourgue - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Jiri Vesely | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Rottoli | 2-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Radu Albot | 6-75, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Masur | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hady Habib | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Klizan | 1-3, - Mathias Bourgue - scratch | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Matteo Martineau | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Billy Harris | 4-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Gijs Brouwer | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Tristan Lamasine | 2-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Bar Biryukov | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Matteo Martineau | 6-74, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Choinski | 7-63, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 7-61, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Maks Kasnikowski | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Mark Lajal | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Joao Sousa | 6-3, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Francesco Forti | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 7-64, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luigi Castelletti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Hugo Gaston | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Timur Maulenov - laatste wedstrijden
Astana - I. hard | ||||
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Muller | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Daniil Ostapenkov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. William Mclennaghan | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Gianluca Carlini | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milosz Sroka | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Jakub Kroslak | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 6-74, 7-5, 12-10 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Bancalari | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ryan Seggerman | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yashvardhan Singh | 6-1, 4-1, Yashvardhan Singh - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Astana - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Seita Watanabe | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
24.07.23 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Velik | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
07.03.23 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Federico Bertuccioli | 6-76, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Camargo Lima | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Jaime Caldes | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Sergeyev | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Duric | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shunsuke Wakita | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Figl | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.12.22 1e ronde | vs. Pedja Krstin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ust - Hard | ||||
05.08.22 Kwartfinale | vs. Grigoriy Lomakin | 6-75, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.08.22 2e ronde | vs. Egor Noskin | 6-3, 2-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Alexey Kedryuk | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - Hard | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Yanki Erel | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Mustafa Dustov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |