WEDSTRIJD
20.09.20 | Kwalif. | Mathieu Perchicot | Benjamin Lock | 6-3, 6-3 | Sibiu Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Mathieu Perchicot | Benjamin Lock | |
1e Service % | 38/61 (62%) | 57/83 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/38 (71%) | 34/57 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/23 (65%) | 11/26 (42%) |
Benutte Breakpoints | 3/10 (30%) | 0/7 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/83 (46%) | 19/61 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/144 (56%) | 64/144 (44%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mathieu Perchicot | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mathieu Perchicot | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mathieu Perchicot | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mathieu Perchicot | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Mathieu Perchicot | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mathieu Perchicot | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
2-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mathieu Perchicot | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mathieu Perchicot | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mathieu Perchicot | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mathieu Perchicot vs. Benjamin Lock - onderlinge wedstrijden
18.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Mathieu Perchicot | Benjamin Lock | 6-4, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | Salinas Challenger | Hard |
20.09.20 | Kwalif. | Mathieu Perchicot | Benjamin Lock | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Sibiu Challenger | Clay |
Mathieu Perchicot form & Benjamin Lock form
Mathieu Perchicot - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Dragos Dima | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Parma Challenger - Clay | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Duje Ajdukovic | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Maxence Broville | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Eindhoven - Clay | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Thomas Deschamps | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
09.08.22 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
01.08.22 Kwalif. | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Gautier | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Lewie Lane | 7-63, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Philip Hjorth | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
21.07.22 2e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.07.22 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
Cali Challenger - Clay | ||||
27.06.22 Kwalif. | vs. Nick Chappell | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Mendoza | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
20.06.22 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - Clay | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Daniel Rincon | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairo - Clay | ||||
29.04.22 Kwartfinale | vs. Marco Miceli | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.04.22 2e ronde | vs. Valerio Aboian | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.04.22 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
22.04.22 Kwartfinale | vs. Simone Roncalli | 6-70, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.04.22 2e ronde | vs. Luigi Sorrentino | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.04.22 1e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
Sanremo Challenger - Clay | ||||
04.04.22 Kwalif. | vs. Francesco Passaro | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Castagnola | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - Clay | ||||
29.03.22 1e ronde | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.03.22 Kwalif. | vs. Francesco Forti | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Faria | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Benjamin Lock - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Matias Soto | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Stefan Kozlov | 6-72, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Luke Saville | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Benjamin Thomas George | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 7-63, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhe Li | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Giustino | 7-67, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-2, 6-77 | wedstrijd detail | |
Chengdu - Hard | ||||
21.09.23 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 Kwalif. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linang Xiao | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Damien Wenger | 2-6, 6-711 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Atharva Sharma | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Guy Orly Iradukunda | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Jules Marie | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Islam Orynbasar | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |