WEDSTRIJD
10.10.20 | Halve finale | Matias Franco Descotte | Martin Cuevas | 5-7, 6-4, 6-2 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Matias Franco Descotte | Martin Cuevas | |
1e Service % | 69/94 (73%) | 46/84 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 46/69 (67%) | 34/46 (74%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/25 (60%) | 20/38 (53%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 2/10 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/84 (36%) | 33/94 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 91/178 (51%) | 87/178 (49%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 3 | 12 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Martin Cuevas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Martin Cuevas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Martin Cuevas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Martin Cuevas | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Martin Cuevas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-5 | Martin Cuevas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Matias Franco Descotte | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Martin Cuevas | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Martin Cuevas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Martin Cuevas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Martin Cuevas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Martin Cuevas | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Matias Franco Descotte | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Martin Cuevas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Martin Cuevas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Martin Cuevas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Martin Cuevas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Matias Franco Descotte vs. Martin Cuevas - onderlinge wedstrijden
10.10.20 | Halve finale | Matias Franco Descotte | Martin Cuevas | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Matias Franco Descotte form & Martin Cuevas form
Matias Franco Descotte - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Sean Hess | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Santiago De La Fuente | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 7-64, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Max Houkes | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Alafia Ayeni | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Boca - Clay | ||||
17.11.23 2e ronde | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Garrett Johns | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 1e ronde | vs. Markus Bolin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 1-6, 1-5, - Matias Franco Descotte - scratch | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
04.11.23 Kwartfinale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 2e ronde | vs. Nicolas Bruna | 7-64, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Lucio Ratti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alafia Ayeni | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Bonadio | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Sean Hess | 4-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Mariano Kestelboim | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Martin Cuevas - laatste wedstrijden
M25 Punta - Clay | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Basel | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alan Postay | 7-65, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Marcel Zielinski | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Sergio Callejon Hernando | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Reus - Clay | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Juan Ignacio Galarza | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Lorenzo Bocchi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tucuman - Clay | ||||
25.02.23 Halve finale | vs. Genaro Alberto Olivieri | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.02.23 Kwartfinale | vs. Lautaro Midon | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tigre 2 - Clay | ||||
09.01.23 Kwalif. | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Bautista Otegui | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tigre 1 - Clay | ||||
02.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gaziantep - Clay | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Ilya Snitari | 0-3, - Martin Cuevas - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Girona - Clay | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Corentin Denolly | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Patrick Maloney | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Paul | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
17.09.22 | vs. Zhizhen Zhang | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.22 | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Como Challenger - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
26.08.22 Kwartfinale | vs. Jakub Mensik | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.22 2e ronde | vs. Marek Gengel | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |