WEDSTRIJD
16.10.19 | 1e ronde | Matias Zukas | Alex Blumenberg | 6-3, 6-2 | M15 Sao | Clay |
STATISTIEKEN
Matias Zukas | Alex Blumenberg | |
1e Service % | 26/56 (46%) | 29/59 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/26 (73%) | 20/29 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 22/30 (73%) | 12/30 (40%) |
Benutte Breakpoints | 3/8 (38%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/59 (46%) | 15/56 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/115 (59%) | 47/115 (41%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Matias Zukas | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Alex Blumenberg | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Matias Zukas | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Matias Zukas | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Alex Blumenberg | |
0-0, 0-30 | ||
Matias Zukas | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Alex Blumenberg | |
Matias Zukas | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alex Blumenberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Matias Zukas | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Alex Blumenberg | |
0-0 | ||
3-1 | Alex Blumenberg | |
0-0, 0-15 | ||
Matias Zukas | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Alex Blumenberg | |
0-0, 15-15 | ||
Matias Zukas | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Matias Zukas vs. Alex Blumenberg - onderlinge wedstrijden
16.10.19 | 1e ronde | Matias Zukas | Alex Blumenberg | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Sao | Clay |
Matias Zukas form & Alex Blumenberg form
Matias Zukas - laatste wedstrijden
M25 Mendoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Sean Hess | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Cristian Luciano Pastore | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Sean Hess | 4-6, 6-4, 0-3, - Matias Zukas - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Tomas Martinez | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Iannaccone | 6-78, 0-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde | vs. Valentin Vanta | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Cayetano March | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rabat - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Yassine Dlimi | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Igor Gimenez | 1-6, 1-2, - Matias Zukas - scratch | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Noah Schlagenhauf | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florianopolis Challenger - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mosquera - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Anapoima - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
09.03.23 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Alex Blumenberg - laatste wedstrijden
M15 Cancun - Hard | ||||
12.03.20 1e ronde | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Las - Hard | ||||
06.03.20 2e ronde | vs. Johannes Haerteis | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Errol Smith | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
11.12.19 1e ronde | vs. Jose Olivares | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
03.12.19 1e ronde | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Maxime Mora | 0-4, - Alex Blumenberg - scratch | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Reese Stalder | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Orlando - Clay | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Nicolas Alvarez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Matias Zukas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Hard | ||||
04.10.19 Kwartfinale | vs. Jose Olivares | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.10.19 2e ronde | vs. Enrique Bogo | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Caio Gruber | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Ivailo Keremedchiev | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Champaign - Hard | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Kareem Allaf | 6-73, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lambare - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Fernando Yamacita | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 La - Clay | ||||
16.08.19 Kwartfinale | vs. Joao Hinsching | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.08.19 2e ronde | vs. Julian Gimenez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
10.08.19 Halve finale | vs. Juan Sebastian Gomez | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
09.08.19 Kwartfinale | vs. Mariano Navone | 6-4, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.08.19 2e ronde | vs. Alejandro Mendoza | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Octavio Volpi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Curitiba - Clay | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Hernan Casanova | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Javier Naser | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
21.06.19 Kwartfinale | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.19 2e ronde | vs. Fermin Tenti | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.06.19 1e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Hady Habib | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Champaign - Hard | ||||
05.06.19 1e ronde | vs. Trent Bryde | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |