WEDSTRIJD
22.09.20 | Kwalif. | Matias Zukas | Johan Nikles | 7-65, 5-7, 10-4 | M25 Jablonec | Clay |
STATISTIEKEN
Matias Zukas | Johan Nikles | |
1e Service % | 64/96 (67%) | 60/90 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/64 (64%) | 36/60 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/32 (47%) | 14/30 (47%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/90 (44%) | 40/96 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 96/186 (52%) | 90/186 (48%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Johan Nikles | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matias Zukas | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Johan Nikles | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Matias Zukas | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Johan Nikles | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Matias Zukas | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Johan Nikles | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matias Zukas | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Johan Nikles | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Matias Zukas | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Johan Nikles | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matias Zukas | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Johan Nikles | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Matias Zukas | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Johan Nikles | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Matias Zukas | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Johan Nikles | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matias Zukas | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Johan Nikles | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Matias Zukas | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Johan Nikles | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Matias Zukas | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Johan Nikles | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Matias Zukas | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Johan Nikles | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
5-7 |
3 | ||
Matias Zukas | 0-0 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 7-4, 8-4, 9-4 | ||
10-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Matias Zukas vs. Johan Nikles - onderlinge wedstrijden
22.09.20 | Kwalif. | Matias Zukas | Johan Nikles | 7-65, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | M25 Jablonec | Clay |
Matias Zukas form & Johan Nikles form
Matias Zukas - laatste wedstrijden
M25 Mendoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Sean Hess | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Cristian Luciano Pastore | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Sean Hess | 4-6, 6-4, 0-3, - Matias Zukas - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Tomas Martinez | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Iannaccone | 6-78, 0-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde | vs. Valentin Vanta | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Cayetano March | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rabat - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Yassine Dlimi | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Igor Gimenez | 1-6, 1-2, - Matias Zukas - scratch | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Noah Schlagenhauf | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florianopolis Challenger - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mosquera - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Anapoima - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
09.03.23 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Johan Nikles - laatste wedstrijden
M25 Hammamet - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Evan Furness | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Jerome Kym | 7-66, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Seita Watanabe | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Versteegh | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.04.24 Kwalif. | vs. Matteo Fondriest | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Barletta Challenger - Clay | ||||
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Dellavedova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Arthur Gea | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Dellavedova | 6-2, 3-0, Matthew Dellavedova - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Stefan Popovic | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Ivan Kazakov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Giammarco Gandolfi | 6-0, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Pol Martin Tiffon | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Damien Wenger | 7-62, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Sandro Kopp | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Fernando Cavallo | 6-1, Fernando Cavallo - scratch | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miles Jones | 6-4, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Corentin Denolly | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Samir Hamza Reguig | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Paul Woerner | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Bruno Kokot | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmed Mouhan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nyo Van Dyck | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Fabien Salle | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Grigory Shebekin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |