INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lenny Hampel vs. Matias Zukas - onderlinge wedstrijden
16.03.19 | Kwartfinale | Matias Zukas | Lenny Hampel | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Lenny Hampel form & Matias Zukas form
Lenny Hampel - laatste wedstrijden
M25 Hamburg - I. hard | ||||
22.10.21 Kwartfinale | vs. Henri Squire | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.21 2e ronde | vs. Tim Sandkaulen | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.10.21 1e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Budapest - Clay | ||||
29.09.21 2e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.09.21 1e ronde | vs. Andre Biro | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Martineau | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Timo Stodder | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.21 1e ronde | vs. Matic Dimic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Frankfurt - Clay | ||||
10.08.21 Kwalif. | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 6-0, 2-10 | wedstrijd detail | |
09.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Neil Oberleitner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Osman Torski | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Kottingbrunn - Clay | ||||
24.07.21 Halve finale | vs. Francisco Comesana | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.07.21 Kwartfinale | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.07.21 2e ronde | vs. David Pichler | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.07.21 1e ronde | vs. Calin Manda | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
14.07.21 1e ronde | vs. Filip Misolic | 4-6, 7-61, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Velenje - Clay | ||||
09.07.21 Kwartfinale | vs. Cristian Rodriguez | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.07.21 2e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | Daniel Dutra Da Silva - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
06.07.21 1e ronde | vs. Aldin Setkic | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
24.06.21 2e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.06.21 1e ronde | vs. Gian Luca Tanner | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Titouan Droguet | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.05.21 Kwalif. | vs. Martin Krumich | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dominik Recek | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kris Krawcewicz | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Franco Agamenone | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dominique Graf | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew William Donald | 6-2, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Jan Satral | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Matias Zukas - laatste wedstrijden
M25 Mendoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Sean Hess | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Cristian Luciano Pastore | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Sean Hess | 4-6, 6-4, 0-3, - Matias Zukas - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Tomas Martinez | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Iannaccone | 6-78, 0-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde | vs. Valentin Vanta | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Cayetano March | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rabat - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Yassine Dlimi | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Igor Gimenez | 1-6, 1-2, - Matias Zukas - scratch | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Noah Schlagenhauf | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florianopolis Challenger - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mosquera - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Anapoima - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
09.03.23 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |