WEDSTRIJD
21.09.20 | 2e ronde van de kwal. | Matias Zukas | Stepan Pecak | 7-63, 6-3 | M25 Jablonec | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
21.06.00, 23 Jaar
21.06.00, 23 Jaar
Matias Zukas vs. Stepan Pecak - onderlinge wedstrijden
21.09.20 | 2e ronde van de kwal. | Matias Zukas | Stepan Pecak | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Jablonec | Clay |
Matias Zukas form & Stepan Pecak form
Matias Zukas - laatste wedstrijden
M25 Mendoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Sean Hess | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Cristian Luciano Pastore | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Sean Hess | 4-6, 6-4, 0-3, - Matias Zukas - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Tomas Martinez | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Iannaccone | 6-78, 0-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde | vs. Valentin Vanta | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Cayetano March | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rabat - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Yassine Dlimi | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Igor Gimenez | 1-6, 1-2, - Matias Zukas - scratch | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Noah Schlagenhauf | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florianopolis Challenger - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mosquera - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Anapoima - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
09.03.23 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Stepan Pecak - laatste wedstrijden
M25 Vale - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Almeida | 6-3, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Gabriele Piraino | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ilias Hirani Worthington | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matt Ponchet | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Gabriel | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Patric Prinoth | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Phoenix Weir | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
21.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dario Drebenstedt | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Matteo Rocci | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Fiorentini | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antonio Verno | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aryan Lakshmanan | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Artur Martsinkevich | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Philippe Renard | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lars Aregger | 1-6, 6-2, 12-14 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Sychev | 4-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksander Chayka | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bretislav Lukas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Lavizzari | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sion - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Remy Bertola | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Jan Jermar | 5-7, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Thomas Mathys | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Schmitz | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Caslano - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Davide Ferrarolli | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Manuel Plunger | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Jaeger | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Blecha | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Zeljenka | 6-4, 1-6, 10-2 | wedstrijd detail |