WEDSTRIJD
22.11.19 | Kwartfinale | Matija Pecotic | Alexander Lebedev | 6-2, 6-0 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Matija Pecotic | Alexander Lebedev | |
1e Service % | 28/40 (70%) | 34/47 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/28 (79%) | 16/34 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/12 (50%) | 2/13 (15%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/47 (62%) | 12/40 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/87 (66%) | 30/87 (34%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Matija Pecotic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Alexander Lebedev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matija Pecotic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Alexander Lebedev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Matija Pecotic | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Alexander Lebedev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Matija Pecotic | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Alexander Lebedev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Matija Pecotic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alexander Lebedev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matija Pecotic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Alexander Lebedev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Matija Pecotic | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Alexander Lebedev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Matija Pecotic vs. Alexander Lebedev - onderlinge wedstrijden
22.11.19 | Kwartfinale | Matija Pecotic | Alexander Lebedev | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Matija Pecotic form & Alexander Lebedev form
Matija Pecotic - laatste wedstrijden
M25 Santo - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Thai Kwiatkowski | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Evan Bynoe | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Noah Rubin | 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Joshua Sheehy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Sutanto | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Bruno Kuzuhara | 6-75, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Darian King | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Rybakov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
06.08.23 Kwalif. | vs. Matteo Arnaldi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Ivashka | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
29.07.23 Finale | vs. Illya Marchenko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Halve finale | vs. Altug Celikbilek | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.07.23 Kwartfinale | vs. Omar Jasika | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.07.23 2e ronde | vs. Dane Sweeny | 7-68, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 7-67 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Blake Ellis | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andres Urrea | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Newport - Grass | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Li Tu | 3-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-3, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Osgar O'Hoisin | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Orange - Clay | ||||
07.05.23 Finale | vs. Roberto Cid Subervi | 6-0, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.05.23 Halve finale | vs. Matias Franco Descotte | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.05.23 Kwartfinale | vs. Dmitry Popko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Jacob Brumm | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Alexander Henry Visser | 6-72, 6-2, 4-0, Alexander Henry Visser - scratch | wedstrijd detail | |
Tallahassee Challenger - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Aubriot | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sarasota Challenger - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateus Alves | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Houston - Clay | ||||
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yosuke Watanuki | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail |
Alexander Lebedev - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde | vs. Gage Brymer | 6-3, 6-73, 7-10 | wedstrijd detail | |
22.08.20 1e ronde | vs. Martin Redlicki | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Martin Redlicki | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Felix Corwin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Ivan Nedelko | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.07.20 1e ronde | vs. Djurabeck Karimov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Christian Langmo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
07.03.20 Halve finale | vs. Filip Cristian Jianu | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Kwartfinale | vs. Alexander Erler | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.20 2e ronde | vs. Aristotelis Thanos | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Lucas Catarina | 0-6, 6-4, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Giacalone | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
28.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sam Lapides | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.20 Kwalif. | vs. Ajeet Rai | 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 3-0, Tommaso Carnevale-Miino - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
23.01.20 1e ronde | vs. Jesse Flores | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Chris Wettengel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.01.20 Kwalif. | vs. Murphy Cassone | 6-3, 7-613 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Sysoev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Rancho - Hard | ||||
14.01.20 Kwalif. | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-2, 3-10 | wedstrijd detail | |
14.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Connor Farren | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Los - Hard | ||||
07.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maciej Smola | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.01.20 Kwalif. | vs. Austin Rapp | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.12.19 1e ronde | vs. Matias Zukas | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Solomatin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |