WEDSTRIJD
19.09.19 | 2e ronde | Matija Pecotic | Darko Jandric | 6-0, 6-2 | M15 Zlatibor | Clay |
STATISTIEKEN
Matija Pecotic | Darko Jandric | |
1e Service % | 27/51 (53%) | 27/40 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 14/27 (52%) | 12/27 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/24 (67%) | 2/13 (15%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/40 (65%) | 21/51 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/91 (62%) | 35/91 (38%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Matija Pecotic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Darko Jandric | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Matija Pecotic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40 | ||
3-0 | Darko Jandric | |
0-0 | ||
Matija Pecotic | 4-0 | |
5-0 | Darko Jandric | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Matija Pecotic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Darko Jandric | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matija Pecotic | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Darko Jandric | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Matija Pecotic | 3-1 | |
0-0, 0-30 | ||
Matija Pecotic | 4-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Darko Jandric | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Matija Pecotic vs. Darko Jandric - onderlinge wedstrijden
19.09.19 | 2e ronde | Matija Pecotic | Darko Jandric | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Zlatibor | Clay |
Matija Pecotic form & Darko Jandric form
Matija Pecotic - laatste wedstrijden
M25 Santo - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Thai Kwiatkowski | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Evan Bynoe | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Noah Rubin | 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Joshua Sheehy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Sutanto | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Bruno Kuzuhara | 6-75, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Darian King | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Rybakov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
06.08.23 Kwalif. | vs. Matteo Arnaldi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Ivashka | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
29.07.23 Finale | vs. Illya Marchenko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Halve finale | vs. Altug Celikbilek | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.07.23 Kwartfinale | vs. Omar Jasika | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.07.23 2e ronde | vs. Dane Sweeny | 7-68, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 7-67 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Blake Ellis | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andres Urrea | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Newport - Grass | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Li Tu | 3-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-3, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Osgar O'Hoisin | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Orange - Clay | ||||
07.05.23 Finale | vs. Roberto Cid Subervi | 6-0, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.05.23 Halve finale | vs. Matias Franco Descotte | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.05.23 Kwartfinale | vs. Dmitry Popko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Jacob Brumm | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Alexander Henry Visser | 6-72, 6-2, 4-0, Alexander Henry Visser - scratch | wedstrijd detail | |
Tallahassee Challenger - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Aubriot | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sarasota Challenger - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateus Alves | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Houston - Clay | ||||
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yosuke Watanuki | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail |
Darko Jandric - laatste wedstrijden
M15 Novi - Clay | ||||
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Keremedchiev | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Makk | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
18.05.21 1e ronde | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
23.07.20 1e ronde | vs. Matej Sabanov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.07.20 1e ronde | vs. Marko Tepavac | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Hamid Reza Nadaf | 1-6, 0-3, - Darko Jandric - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Aziz Kijametovic | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. Yanais Laurent | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.07.20 1e ronde | vs. Dusan Rajic | 6-4, 2-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
24.06.20 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Nini Gabriel Dica | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.06.20 1e ronde | vs. Nikola Cacic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Tomislav Jotovski | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
16.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Basaran Simsek | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.12.19 1e ronde | vs. Luca Gelhardt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.12.19 1e ronde | vs. Yankel Zemel | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Jordi Munoz-Abreu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. David Perez Sanz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zlatibor - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Matija Pecotic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Filip Stipic | 1-6, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Gyor - Clay | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Maric | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Baja - Clay | ||||
15.08.19 1e ronde | vs. Roko Horvat | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |